Nest Vox

Nest by Vox to rozbudowana kolekcja młodzieżowa odpowiadająca na zróżnicowane potrzeby związane z funkcjami, dostępną przestrzenią oraz stylistyką.

Nazwa kolekcji pochodzi od jednej z najciekawszej i łączącej w sobie najwięcej funkcji bryły: łóżka multi. Ten wielofunkcyjny mebel stanowi swego rodzaju gniazdo i pozwala na dobranie potrzebnych mebli w pokoju dziecięcym takich jak biurko, regał na książki, szafa na ubrania wiszące, pojemnik na zabawki oraz materac do zabaw z innymi dziećmi i… gdy tylko nie są one aktualnie używane na schowanie ich pod łóżkiem, tak by nie zabierały miejsca w pokoju. Ten niesamowity mebel można rozbudowywać o kolejne funkcje i elementy tworząc przestrzeń dopasowaną do potrzeb dziecka.

Rodzice, którzy są z kolei otwarci na bardziej konwencjonalne meble mają do wyboru wiele klasycznych brył, potrzebnych w każdym pokoju młodzieżowym. Tym razem jednak, nie są to meble zwyczajne, stojące i przechowujące przedmioty. Każdy element kolekcji Nest by Vox ma dodatkowe (czasem ukryte) funkcje, które pozwolą sprytnie wykorzystywać niewielką przestrzeń pokoju młodzieżowego.

Jesteście ciekawi jakie to funkcje…?

Poniżej znajdziesz wszystkie elementy kolekcji Nest pasujące do pokoju młodzieżowego. Aby przeglądnąć wszystkie meble z kolecji Nest kliknij tutaj:

Wszystkie meble z kolekcji Nest

Brak produktów w tej sekcji

keyboard_arrow_up