Nest Vox

Nest by Vox to rozbudowana kolekcja młodzieżowa odpowiadająca na zróżnicowane potrzeby związane z funkcjami, dostępną przestrzenią oraz stylistyką.

Nazwa kolekcji pochodzi od jednej z najciekawszej i łączącej w sobie najwięcej funkcji bryły: łóżka multi. Ten wielofunkcyjny mebel stanowi swego rodzaju gniazdo i pozwala na dobranie potrzebnych mebli w pokoju dziecięcym takich jak biurko, regał na książki, szafa na ubrania wiszące, pojemnik na zabawki oraz materac do zabaw z innymi dziećmi i… gdy tylko nie są one aktualnie używane na schowanie ich pod łóżkiem, tak by nie zabierały miejsca w pokoju. Ten niesamowity mebel można rozbudowywać o kolejne funkcje i elementy tworząc przestrzeń dopasowaną do potrzeb dziecka.

Rodzice, którzy są z kolei otwarci na bardziej konwencjonalne meble mają do wyboru wiele klasycznych brył, potrzebnych w każdym pokoju młodzieżowym. Tym razem jednak, nie są to meble zwyczajne, stojące i przechowujące przedmioty. Każdy element kolekcji Nest by Vox ma dodatkowe (czasem ukryte) funkcje, które pozwolą sprytnie wykorzystywać niewielką przestrzeń pokoju młodzieżowego.

Jesteście ciekawi jakie to funkcje…?

Brak produktów w tej sekcji

keyboard_arrow_up