zegary

Zegary - możemy je lubić lub nie, ale są nam niezbędne w codziennym funkcjonowaniu.

Dzielimy je na dwie kategorie, pierwsza dotyczy tych bardziej złośliwych, które zawsze chodzą odwrotnie niż byśmy sobie tego życzyli. Kiedy się spieszymy i potrzebujemy, żeby czas zatrzymał się w miejscu, to one nagle jak nakręcone przyśpieszają, a gdy odliczamy minuty do chwili, której nie możemy się doczekać, jak gdyby nigdy nic zwalniają.

Druga kategoria zegarów jest bardziej przyjemna, dzięki nim zawsze na wszystko jest czas, tu nawet budzik jest sympatyczny i dzwoni w momencie, kiedy już się wyśpimy.

Oprócz czysto praktycznego zastosowania zegarów w naszych domach, są one również wyjątkowym elementem dekoracyjnym wnętrz. Coraz częściej skupiamy się na tych dużych, które po zawieszeniu na ścianie, przyciągają całą uwagę widza. Tradycyjna funkcja zegarów ma mniejsze znaczenie w momencie podejmowania decyzji o zakupie, coraz częściej wybieramy te najbardziej atrakcyjne wzorniczo i stylistycznie, które mają służyć przede wszystkim jako ozdoba pomieszczenia.

W naszym salonie znajdą Państwo zegary duże i małe, kolorowe i błyszczące, te które mają ciekawie zabudowaną tarczę, i te o minimalistycznej formie, która składa się z samych cyfr lub wskazówek.

 

Brak produktów w tej sekcji

Filtruj produkty
Filtruj produkty
keyboard_arrow_up