lustra

Lustro, czyli zwierciadło duszy to przedmiot, który nie tylko uwielbiany jest przez Baśniowe Królowe, ale również przez nasze wnętrza. Dzisiaj bardzo często wykorzystujemy je do dekoracji pomieszczeń, jednocześnie dzięki temu nadając im głębi. Niezależnie od tego czy preferują Państwo styl klasyczny czy też nowoczesny, w naszej ofercie posiadamy wiele wzorów luster od tych w dużych masywnych ramach, które zawsze chcą być na pierwszym planie po te delikatne, nieśmiałe, które przyciągają wzrok swoim urokiem.

Tradycyjny obraz nie jest zadowolony z tego, że coraz częściej nad komodą jego miejsce zajmuje lustro, nic w tym dziwnego, ta oryginalna podmiana posiada same plusy. Przestrzeń staje się optycznie większa i bardziej ożywiona, naturalne światło odbija się od niego jak piłeczka i rozprzestrzenia na całej powierzchni.

A o bezkarnej możliwości podziwiania swojego odbicia chyba nie muszę wspominać i nie mam tu na myśli tylko drogich Pań, bo chyba każdy z nas pamięta Mit o Narcyzie, a przecież jak wiadomo nie był on kobietą

Brak produktów w tej sekcji

Filtruj produkty
Filtruj produkty
keyboard_arrow_up