Marka
Kolekcja
Rozmiar

dywany

Każdy z Państwa kojarzy legendę o latającym dywanie, który posiada magiczną moc i w mgnieniu oka może nas przenieś do miejsca, w którym chcielibyśmy się znaleźć. Oprócz tego, że są one niezwykle szybkimi środkami transportu, posiadają jeszcze inną bardzo cenną funkcję – stanowią doskonały detal wystroju wnętrz. Niezależnie od tego, czy wybierzemy wzór klasyczny czy zupełnie nowoczesny zawsze otrzymamy ten sam efekt – przytulnego i niebanalnego w odbiorze wnętrza.

Oferta dywanów, którą posiada nasz salon jest tak dobrana, aby każdy z Państwa znalazł w niej coś dla siebie. Dla wielbicieli natury mamy dywany wykonane z naturalnych materiałów, a dla miłośników nowoczesnych technologii są zarezerwowane dywany syntetyczne posiadające właściwości plamoodporne.

Utrzymanie dywanu w czystości z biegiem lat stało się coraz łatwiejsze i nie chodzi tu o przysłowiowe zamiatanie pod dywan tego, co nie jest mile widziane na jego powierzchni. Dzięki innowacyjnym technologiom już dziś możemy przebierać w produktach, którym niestraszne jest rozlane wino czy wtarta czekolada, wystarczy na bieżąco przeczyścić takie zabrudzenie wodą, a nie pozostanie po nim żaden ślad. Takie czary istnieją dzięki rozwiązaniu Magic Home które pokochały domy pełne ludzi i zwierząt.  

[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
Filtruj produkty
Filtruj produkty
keyboard_arrow_up