Zakupy na raty

Zakupy w MIX MEBLE można sfinansować w systemie ratalnym. Jeśli planujecie Państwo zakupy mebli teraz lub w przyszłości proponujemy skorzystanie z kredytu 0%

Dzięki korzystnemu systemowi ratalnemu będziecie Państwo mogli cieszyć się z zakupionych mebli od razu, bez konieczności ponoszenia pełnej zapłaty i bez ponoszenia kosztów kredytu.

W stałej ofercie mamy kredyt „prawdziwe raty 0%”, nie musicie Państwo czekać na specjalny okres promocji, po prostu pytajcie o możliwość skorzystania i wybierzcie dogodną opcję promocyjną.

Oprócz kredytu 0% mamy w ofercie inne linie kredytowe, każda z nich jest dużo tańsza niż kredyty oferowane bezpośrednio przez banki.

Obecnie proponujemy Państwu w naszym salonie stacjonarnym w Krakowie promocję specjalną - bezkosztowe raty nawet na 40 miesięcy, które możecie Państwo łączyć z innymu promocjami i wysokimi rabatami. RRSO dla kredytu spłacanego w 40 równych ratach wynosi 0%.

Przy transakcjach na odległość możliwe jest skorzystanie z kredytu 0% od 3 do 20 miesięcy. RRSO dla kredytu spłacanego nawet w 20 równych ratach również wynosi 0%.

Firma MIX MEBLE SP z o.o. współpracuje z BNP Paribas Bank Polska S.A. i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie zawierania i wykonywania Umów Kredytowych

Przydatne linki:

» Jak kupować na raty - Instruktaż „krok po kroku”
» Kalkulator rat

keyboard_arrow_up