O firmie

 

GRUPA „MIX”

„MIX MEBLE” powstało w 2000 roku w strukturach firmy "MIX Biura Spółka z o.o. spółka komandytowa" (dawniej: „MIX Nieruchomości sp.z o.o.”), właściciela biurowców i obiektów handlowo-biurowych w Krakowie.

Obecnie, od 2009 roku, działamy jako samodzielna spółka - "MIX MEBLE Sp. z o.o." zarejestrowana jest w Wydziale XI Gospodarczym Sądu Rejonowego dla Krakowa Śródmieścia pod numerem KRS 0000316613.


Funkcjonujemy w ramach Grupy "MIX BIURA", do której oprócz naszej marki handlowej "MIX MEBLE" i Centrum Meblowego na ul.Wadowickiej 8a należą biurowce w wysokich standardach w następujących lokalizacjach w Krakowie:

ul. Wadowicka 8a, ul. Wielicka 72, ul. Jasnogórska 9, ul. Jasnogórska 11, ul. Łagiewnicka 33a, ul.Halicka 9. (więcej informacji o MIX BIURA na www.mixbiura.pl)

 



CENTRUM MIX MEBLE


MIX - CENTRUM MEBLOWE to zespół specjalistycznych salonów meblowych, obejmujących łącznie około 3000 metrów kwadratowych powierzchni ekspozycyjnej.

W MIX MEBLE w Krakowie na ul. Wadowickiej 8a możecie Państwo w komfortowych warunkach obejrzeć ponad trzysta kolekcji mebli, skonfigurować idealnie dopasowany do wnętrza i zaprojektować kuchnię, szafę na wymiar, pokój i biuro. Obsługujemy również Klientów z całej Polski i sąsiednich krajów, na naszej www.mix-meble.pl prezentujemy tysiące kolekcji z oferty MIX MEBLE.

Dużym udogodnieniem dla Klientów jest lokalizacja salonu, - obok jednej z głównych arterii komunikacyjnych Krakowa, niedaleko obwodnicy i centrów handlowych Zakopianka oraz Bonarka, z możliwością bardzo dobrego dojazdu samochodem i środkami komunikacji miejskiej ze wszystkich części miasta i z różnych stron Małopolski. Przy centrum posiadamy duży bezpłatny parking przeznaczony wyłącznie dla Klientów Centrum Meblowego.

Nasza firma od 2000 roku zdobywa doświadczenie w obsłudze Klientów, bada i uczy się rozumieć ich potrzeby oraz buduje pozycję rzetelnego sprzedawcy. Działamy profesjonalnie. Dzięki temu nasi Klienci mogą robić zakupy w sposób bezpieczny i przyjazny, mogą wybierać spośród wyselekcjonowanych produktów najlepszych marek.

Salon „MIX MEBLE” to główna część Centrum Handlowego, na którą składają się salony firmowe i przedstawicielstwa regionalne: "Meble VOX", "Swarzędz Home", "Bydgoskie Meble", „Vero”, "Etap Sofa", „Paged”, "Ceglewski", "GKI Design", "Emmohl", "Dekort", "Taranko", "Lissy" "Strefa snu”, a także stoiska firmowe innych uznanych producentów mebli oraz stoiska tematyczne.

 

DANE SPÓŁKI

„MIX MEBLE Sp. z o.o.” 30-415 Kraków, ul. Wadowicka 8a

NIP 679 - 299 - 42 - 60, REGON 120788200

Sad Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy

Krajowego Rejestru Sadowego KRS 0000316613

Wysokość kapitału zakładowego : 1 650 000 zł

 

KONTO BANKOWE


KONTO BANKOWE: ING BANK SLASKI SA W KRAKOWIE

17 1050 1445 1000 0023 3624 7552


SWIFT CODE (BIC) INGBPLPW

keyboard_arrow_up