VOX

VOX należy do najściślejszej czołówki producentów mebli w Polsce. Rozwój i zdobycie silnej pozycji w branży był możliwy dzięki pasji związanej z projektowaniem i wzornictwem. Projekty mebli opierają się na najnowszych wzorach światowego designu, co w połączeniu ze szczególną dbałością o funkcjonalność, długą tradycją w produkcji mebli i zaawansowaną technologią, składa się na wyjątkowość mebli VOX. Jakość VOX potwierdzają m.in. liczne atesty, certyfikaty, wyróżnienia i medale przyznawane na targach w kraju i za granicą. Bogata i różnorodna stylistycznie jest także oferta artykułów dekoracyjnych obejmująca kilkaset wzorów.

Firma współpracuje z projektantami przy tworzeniu kolekcji mebli oraz artykułów dekoracyjnych. Z kolei wynikiem współpracy z artystami jest wyjątkowa, autorska kolekcja "Artyści w Vox" obejmująca reprodukcje obrazów, fotografii, grafik.

Vox uczestniczy w ważnych i prestiżowych wydarzeniach kulturalnych jako mecenas sztuki, współfinansując je lub wspierając w działaniach. Firma Vox od lat współpracuje z Akademią Sztuk Pięknych w Poznaniu i wspiera rozwój polskiego designu.

Z inicjatywy firmy i we współpracy z Duszpasterstwem Akademickim oo. Dominikanów w Poznaniu, powstał także Fundusz Stypendialny Lednickie Talenty. Jego celem jest niesienie pomocy wybitnie uzdolnionym, młodym ludziom z najbardziej potrzebujących rodzin.

 

keyboard_arrow_up