Raty 0%

Zakupy w MIX MEBLE można sfinansować w systemie ratalnym. Jeśli planujecie Państwo zakupy mebli teraz lub w przyszłości proponujemy skorzystanie z kredytu 0%

Raty 0%

Przydatne linki:

» Jak kupować na raty - Instruktaż „krok po kroku”
» Kalkulator rat

Dzięki korzystnemu systemowi ratalnemu będziecie Państwo mogli cieszyć się z zakupionych  mebli od razu bez konieczności ponoszenia pełnej zapłaty i bez ponoszenia kosztów kredytu.

W stałej ofercie mamy kredyt „prawdziwe raty 0%”, nie musicie Państwo czekać na specjalny okres promocji, po prostu pytajcie o możliwość skorzystania i wybierzcie dogodną opcję promocyjną.

Oprócz kredytu 0% mamy w ofercie inne linie kredytowe, każda z nich jest dużo tańsza niż kredyty oferowane przez tradycyjne banki.

Obecnie proponujemy Państwu promocję specjalną - bezpokosztowe raty nawet na 40 miesięcy, które możecie Państwo łączyc z innymu promocjami i wysokimi rabatami.

RRSO dla kredytu spłacanego w 40 równych ratach wynosi 0%.

Firma MIX MEBLE SP z o.o. współpracuje z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A. i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie zawierania i wykonywania Umów Kredytowych