Promocje

RATY 40 X 0% ŁĄCZYMY Z INNYMI PROMOCJAMI

Drodzy Klienci,

do 26. września 2016 możecie Państwo skorzystać z bezkosztowych rat nawet na 40 miesięcy. Co najważniejsze promocję ratalną łączymy z innymi promocjami i wysokimi rabatmi, gwarantując Państwu jednocześnie najkorzystniejszą cenę i długie bezpłatne finansowanie zakupów w oparciu system ratalny.

RRSO dla kredytu splacanego w 40 równych ratach wynosi 0%. Firma MIX MEBLE Sp. z o.o. współpracuje z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A. i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie zawierania i wykonywania Umów Kredytowych.

Zapraszmy do skorzystania z wyjątkowej i niespotykanej na rynku okazji.

50% BONIFIKATY NA MATERACE PRZY ZAKUPIE SYPIALNI W MIX MEBLE

Szanowni Klienci,

przy zakupie dowolnej sypialni (łóżko plus 2 stoliki nocne) w MIX MEBLE możecie Państwo zakupić materac - tylko klasy premium - z nadzywczajną bonifikatą aż 50 % taniej - z puli 50 materaców wg. regulaminu promocji.

Ilość materaców promocyjnych ograniczona wg. stanu na 09. września 2016. Szczegóły u naszych Doradców.

Zapraszamy.

STOŁY I KRZESŁA PAGED - W PROMOCJI CENOWEJ

Sznaowni Państwo,

w MIX MEBLE wszystkie stoły i krzesła lidera rynku, marki "Paged" objęte są promocją cenową - "co 4. krzesło gratis w zestawie ze stołem", wymiennej na wysoki rabat procentowy. 

Akcja trwa tylko w MIX MEBLE do 06. października 2016.

Dodatkowo od 07. października zmianie ulegnie cennik, jest więc okazja dokonać zakupów znacznie taniej. Zapraszamy. 

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY - W MIX MEBLE ZYSKUJESZ WIĘCEJ !

Klienci „MIX MEBLE” mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ gwarantujemy najniższe ceny na oferowane produkty i stosujemy cenniki producentów. Nasi Klienci nigdy nie przepłacają. Dodatkowo obecne w naszej ofercie są liczne promocje, przeceny, wyprzedaże, rabaty, hity cenowe i okazje.

 

50 MATERACÓW KLASY PREMIUM 50% TANIEJ

Szanowni Klienci,

zapraszamy do skorzystnia z 50% bonifikaty przy zakupie materaców klasy premium z naszych stanów magazynowych. Wyjątkowa okazja wynika z wymiany kolekcji oraz promocyjnej sprzedaży markowych produktów klasy premium.

Wszystkie materace można sprawdzić i wypróbowac w naszej ekspozycji.

Ilośc produktów ograniczona. Akcja trwa od 09.września 2016 do 30. września lub do wyczerpania zapasów, wg. regulaminu.

Zapraszamy i oferujemy fachową pomoc.

Zespół MIX MEBLE.

30% WARTOŚCI MEBLI KUCHENNYCH W PREZENCIE NA SPRZĘT AGD

O walorach każdej kuchni świadczy nie tylko jakość i styl mebli, ale również klasa sprzętu AGD. Proponujemy Państwu promocję, w której za 30% warości mebli kuchennych możecie otrzymać w naszym studio doskonałej klasy sprzęt AGD różnych marek AEG, Electrolux, Samsung, Siemens, Whirlpool i innych. W promocji za każde 10 000 wartości mebli otrzymujecie Państwo 3000 do wykorzystania w sprzęcie AGD.

Pełną listę produktów promocyjnych i regulamin sprawdzicie Państwo w naszym salonie. Posiadamy największe wśród specjalistycznych studiów kuchennych w Krakowie wybór i dostępność urządzeń AGD.

 

POŁOWA ZOSTAJE W KIESZENI - PRZECENY NAWET 50% !

Szanowni Klienci,

zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i skorzystania z możliwości nabycia cenionych kolekcji i produktów w nadzwyczajnych obniżkach cenowych.

Liczba mebli dostępnych za połowę ceny jest ograniczona ilościowo, dlatego warto zaplanować wizytę w najbliższych dniach. 

Oprócz nadzwyczajnych obniżej w wysokości 50%, znaczna część asortymentu dostępna jest w przecenach 30%, a nieco mniejsza w obniżce 15%.

Zapraszamy !

DARMOWY KREDYT 0% NA 40 MIESIECY !

Szanowni Klienci,

cała oferta MIX MEBLE objęta jest akcją "kredyt 0% nawet na 40 miesięcy". Promujemy i wspieramy dobry wybór mebli jakościwych, wyszukanych, stylowych.

W MIX MEBLE zawsze możecie Państwo liczyć na profesjonalną konsultację Doradców, najkorzystniejszye warunki zakupu, rabaty, prezenty, bezpłatną i fachową obsługę serwisową, a teraz również na bezkosztowe dla Państwa raty na 10, 20, 30 lub nawet 40 miesięcy.

Zapraszamy.

 

"MEBLE VOX" - W RATACH 0% - NAJWIĘKSZA EKSPOZYCJA W MAŁOPOLSCE

Szanowni Państwo,

zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i zapoznania się z największą w Krakowie i Małopolsce ekspozycją "Mebli VOX". Prezentujemy wszystkie kolekcje marki oraz  meble wypoczynkowe, Baby VOX, lampy i artykuły dekoracyjne.

Proponujemy naszym klientom skorzystanie z bezkosztowego kredytu 0% n lub innych niezwykle atrakcyjnych bonifikat. Bezpłatnie wykonujemy projekt wnętrza.

Zapraszamy.

 

 

MEBLE KUCHENNE - GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ OFERTĘ

Szanowni Państwo,

zapraszamy do sprawdzenia naszych cen, porównania produktów, wykonania projektu mebli kuchennych, wybrania sprzętu AGD.

Nasi projektanci doradzą i ustalą z Państwem adekwatną do wybranej przez Państwa jakości produktu, konkurencyjną cenę.

Polecamy Państwu 5-letni okres gwarancyjny mebli kuchennych marki "Atlas".

 

 

 

MEBLE CEGLEWSKI - OFERTA SPECJALNA - 15% RABATU NA WSZYSTKIE KOLEKCJE

Doskonała okazja !

Wysokiej klasy i jakości meble polskiego producenta Fabryki Mebli Ceglewski dostępne są tylko teraz w specjalnej obniżonej o 15% cenie.

Na www.mix-meble.pl podajemy ceny promocyjne.
Ofertą objęte są wszystkie kolekcje niezależnie od kwoty zamówienia.

Szczegóły dotyczące oferty dostępne w Salonie MIX MEBLE.