Promocje

BYDGOSKIE MEBLE DOSTĘPNE OD RĘKI - 50 % TANIEJ !!!

Szanowni Państwo,

meble Bydgoskich Fabryk Mebli, kolekcje: Corano, Elisse, Glamour, Laviano (do salonu), Monte Carlo, Movi, Quartz, Sunset, Vintage oraz stoły, krzesła i stoliki dostęne od ręki w salonie i magazynie "MIX MEBLE" możecie Państwo nabyć aż 50% taniej.

Zapraszamy do odwiedzenia salonu MIX MEBLE i skorzystania z okazji, ilośc mebli w obniżonej cenie jest ograniczona.

RATY 40 X 0% ŁĄCZYMY Z INNYMI PROMOCJAMI

Drodzy Klienci,

do 08. maja 2016 możecie Państwo skorzystać z bezkosztowych rat nawet na 40 miesięcy. Co najważniejsze promocję ratalną łączymy z innymi promocjami i wysokimi rabatmi, gwarantując Państwu jednocześnie najkorzystniejszą cenę i długie bezpłatne finansowanie zakupów w oparciu system ratalny.

Zapraszamy do salonu MIX MEBLE już teraz, promocja ograniczona czasowo do 29. maja 2016.

RRSO dla kredytu splacanego w 40 równych ratach wynosi 0%. Firma MIX MEBLE sp. z o.o. współpracuje z Sygma Bank Polska S.A. i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie zawierania i wykonywania Umów Kredytowych.

 

 

 

30% WARTOŚCI MEBLI KUCHENNYCH W PREZENCIE NA SPRZĘT AGD

O walorach każdej kuchni świadczy nie tylko jakość i styl mebli, ale również klasa sprzętu AGD. Proponujemy Państwu promocję, w której za 30% warości mebli kuchennych możecie otrzymać w naszym studio doskonałej klasy sprzęt AGD różnych marek AEG, Electrolux, Samsung, Siemens, Whirlpool i innych. W promocji za każde 10 000 wartości mebli otrzymujecie Państwo 3000 do wykorzystania w sprzęcie AGD.

Pełną listę produktów promocyjnych i regulamin sprawdzicie Państwo w naszym salonie. Posiadamy największe wśród specjalistycznych studiów kuchennych w Krakowie wybór i dostępność urządzeń AGD.

Ta wyjątkowa promocja obowiązuje do 08. maja 2016 r. Zapraszamy.

OBNIŻKA CEN NA MEBLE "DOSTĘPNE OD RĘKI" OD 15% DO 50%

Szanowni Klienci,

jeżeli poszukujecie mebli z możliwością szybkiej dostawy do Państwa, zapraszamy do skorzystania z akcji promocyjnej w salonie MIX MEBLE - "dostępne od ręki od 15% do 50% taniej".

Z akcji wyłączone są jedynie kolekcje mebli i artykułów dekoracyjnych marki "VOX" oraz wytypowane produkty innych producentów objęte "ekspozycją stałą" wg. regulaminu promocji. 

Zapraszamy !

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY - W MIX MEBLE ZYSKUJESZ WIĘCEJ !

Klienci „MIX MEBLE” mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ gwarantujemy najniższe ceny na oferowane produkty i stosujemy cenniki producentów. Nasi Klienci nigdy nie przepłacają. Dodatkowo obecne w naszej ofercie są liczne promocje, przeceny, wyprzedaże, rabaty, hity cenowe i okazje.

 

DARMOWY KREDYT 0% NA 40 MIESIECY !

Szanowni Klienci,

cała oferta MIX MEBLE objęta jest akcją "kredyt 0% nawet na 40 miesięcy". Promujemy i wspieramy dobry wybór mebli jakościwych, wyszukanych, stylowych.

W MIX MEBLE zawsze możecie Państwo liczyć na profesjonalną konsultację Doradców, najkorzystniejszye warunki zakupu, rabaty, prezenty, bezpłatną i fachową obsługę serwisową, a teraz również na bezkosztowe dla Państwa raty na 10, 20, 30 lub nawet 40 miesięcy.

Zapraszamy.

 

"MEBLE VOX" - W RATACH PRAWDZIWE 20 X 0%

Szanowni Państwo,

zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i zapoznania się z największą w Krakowie ekspozycją "Mebli VOX". Prezentujemy wszystkie kolekcje marki oraz  meble wypoczynkowe, Baby VOX, lampy i artykuły dekoracyjne.

Proponujemy naszym klientom skorzystanie z bezkosztowego kredytu 0% na 20 miesięcy lub innych niezwykle atrakcyjnych bonifikat. Bezpłatnie wykonujemy projekt wnętrza.

Zapraszamy.

 

 

MEBLE KUCHENNE - GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ OFERTĘ

Szanowni Państwo,

zapraszamy do sprawdzenia naszych cen, porównania produktów, wykonania projektu mebli kuchennych, wybrania sprzętu AGD.

Nasi projektanci doradzą i ustalą z Państwem adekwatną do wybranej przez Państwa jakości produktu, konkurencyjną cenę.

Polecamy Państwu 5-letni okres gwarancyjny mebli kuchennych marki "Atlas".

 

 

 

MEBLE CEGLEWSKI - OFERTA SPECJALNA - 15% RABATU NA WSZYSTKIE KOLEKCJE

Doskonała okazja !

Wysokiej klasy i jakości meble polskiego producenta Fabryki Mebli Ceglewski dostępne są tylko teraz w specjalnej obniżonej o 15% cenie.

Na www.mix-meble.pl podajemy ceny promocyjne.
Ofertą objęte są wszystkie kolekcje niezależnie od kwoty zamówienia.

Szczegóły dotyczące oferty dostępne w Salonie MIX MEBLE.