Promocje

PROMOCJA - CO 4. MEBEL GRATIS !

Przed Państwem fantastyczna okazja - każdy czwarty kolejny mebel w zamówieniu za symboliczną złotówkę. Ta wyjątkowa promocja dotyczy wszystkich kolekcji i produktów marki Paged. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem promocji w naszym salonie.

W najbliższym czasie możecie zatem Państwo zamówić meble do salonu, jadalni, sypialni, stoły, krzesła na ultra atrakcyjnych warunkach.

Akcja trwa tylko w MIX MEBLE i tylko do 29.lipca 2016.

Zapraszamy !

 

 

MEBLE KUCHENNE - TANIEJ O VAT !

Hitowa promocja specjalna - wszystkie meble kuchenne marki "Atlas Kuchnie" w MIX MEBLE taniej o wartość podatku VAT. 

Promocję tę możecie Państwo połączyć z usługą bezpłatnego profesjonalnego projektu oraz fiansowaniem w systemie "raty 0%" nawet na 40 miesięcy. 

Szczegółowe informacje przybliżą Państwu projektanci z naszego studia kucheni MIX MEBLE.

Akcja trwa do 31. lipca 2016

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY - W MIX MEBLE ZYSKUJESZ WIĘCEJ !

Klienci „MIX MEBLE” mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ gwarantujemy najniższe ceny na oferowane produkty i stosujemy cenniki producentów. Nasi Klienci nigdy nie przepłacają. Dodatkowo obecne w naszej ofercie są liczne promocje, przeceny, wyprzedaże, rabaty, hity cenowe i okazje.

 

POŁOWA ZOSTAJE W KIESZENI - PRZECENY NAWET 50% !

Szanowni Klienci,

zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i skorzystania z możliwości nabycia cenionych kolekcji i produktów w nadzwyczajnych obniżkach cenowych.

Liczba mebli dostępnych za połowę ceny jest ograniczona ilościowo, dlatego warto zaplanować wizytę w najbliższych dniach. 

Oprócz nadzwyczajnych obniżej w wysokości 50%, znaczna część asortymentu dostępna jest w przecenach 30%, a nieco mniejsza w obniżce 15%.

Zapraszamy !

DARMOWY KREDYT 0% NA 40 MIESIECY !

Szanowni Klienci,

cała oferta MIX MEBLE objęta jest akcją "kredyt 0% nawet na 40 miesięcy". Promujemy i wspieramy dobry wybór mebli jakościwych, wyszukanych, stylowych.

W MIX MEBLE zawsze możecie Państwo liczyć na profesjonalną konsultację Doradców, najkorzystniejszye warunki zakupu, rabaty, prezenty, bezpłatną i fachową obsługę serwisową, a teraz również na bezkosztowe dla Państwa raty na 10, 20, 30 lub nawet 40 miesięcy.

Zapraszamy.

 

MATERACE MARKI PIRELLI - 20% PROMOCJA !

Markowe materace "Pirelli" P23L i P35L w MIX MEBLE - 20 % taniej - wszystkie rozmiary!

Nasz salon jest otwary nawet 10 godzin w ciągu dnia, zapraszamy do świadomego testowania i korzystania z fachowych porad  w naszym studiu snu.

Świetna okazja.

BYDGOSKIE MEBLE DOSTĘPNE OD RĘKI - 50 % TANIEJ !!!

Szanowni Państwo,

meble Bydgoskich Fabryk Mebli, kolekcje: Corano, Elisse, Glamour, Laviano (do salonu), Monte Carlo, Movi, Quartz, Sunset, Vintage oraz stoły, krzesła i stoliki dostęne od ręki w salonie i magazynie "MIX MEBLE" możecie Państwo nabyć aż 50% taniej.

Zapraszamy do odwiedzenia salonu MIX MEBLE i skorzystania z okazji, ilośc mebli w obniżonej cenie jest ograniczona.

30% WARTOŚCI MEBLI KUCHENNYCH W PREZENCIE NA SPRZĘT AGD

O walorach każdej kuchni świadczy nie tylko jakość i styl mebli, ale również klasa sprzętu AGD. Proponujemy Państwu promocję, w której za 30% warości mebli kuchennych możecie otrzymać w naszym studio doskonałej klasy sprzęt AGD różnych marek AEG, Electrolux, Samsung, Siemens, Whirlpool i innych. W promocji za każde 10 000 wartości mebli otrzymujecie Państwo 3000 do wykorzystania w sprzęcie AGD.

Pełną listę produktów promocyjnych i regulamin sprawdzicie Państwo w naszym salonie. Posiadamy największe wśród specjalistycznych studiów kuchennych w Krakowie wybór i dostępność urządzeń AGD.

 

OBNIŻKA CEN NA MEBLE "DOSTĘPNE OD RĘKI" OD 30% DO 50%

Szanowni Klienci,

jeżeli poszukujecie mebli z możliwością szybkiej dostawy do Państwa, zapraszamy do skorzystania z akcji promocyjnej w salonie MIX MEBLE - "dostępne od ręki od 30% do 50% taniej".

Z akcji wyłączone są jedynie kolekcje mebli i artykułów dekoracyjnych marki "VOX" oraz wytypowane produkty innych producentów objęte "ekspozycją stałą" wg. regulaminu promocji. 

Zapraszamy !

"MEBLE VOX" - W RATACH PRAWDZIWE 20 X 0%

Szanowni Państwo,

zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i zapoznania się z największą w Krakowie ekspozycją "Mebli VOX". Prezentujemy wszystkie kolekcje marki oraz  meble wypoczynkowe, Baby VOX, lampy i artykuły dekoracyjne.

Proponujemy naszym klientom skorzystanie z bezkosztowego kredytu 0% na 20 miesięcy lub innych niezwykle atrakcyjnych bonifikat. Bezpłatnie wykonujemy projekt wnętrza.

Zapraszamy.

 

 

MEBLE KUCHENNE - GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ OFERTĘ

Szanowni Państwo,

zapraszamy do sprawdzenia naszych cen, porównania produktów, wykonania projektu mebli kuchennych, wybrania sprzętu AGD.

Nasi projektanci doradzą i ustalą z Państwem adekwatną do wybranej przez Państwa jakości produktu, konkurencyjną cenę.

Polecamy Państwu 5-letni okres gwarancyjny mebli kuchennych marki "Atlas".

 

 

 

MEBLE CEGLEWSKI - OFERTA SPECJALNA - 15% RABATU NA WSZYSTKIE KOLEKCJE

Doskonała okazja !

Wysokiej klasy i jakości meble polskiego producenta Fabryki Mebli Ceglewski dostępne są tylko teraz w specjalnej obniżonej o 15% cenie.

Na www.mix-meble.pl podajemy ceny promocyjne.
Ofertą objęte są wszystkie kolekcje niezależnie od kwoty zamówienia.

Szczegóły dotyczące oferty dostępne w Salonie MIX MEBLE.