Promocje

POŁOWA ZOSTAJE W KIESZENI - PRZECENY NAWET 50% !

Szanowni Klienci,

zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i skorzystania z możliwości nabycia cenionych kolekcji i produktów w nadzwyczajnych obniżkach cenowych.

Liczba mebli dostępnych za połowę ceny jest ograniczona ilościowo, dlatego warto zaplanować wizytę w najbliższych dniach. 

Oprócz nadzwyczajnych obniżej w wysokości 50%, znaczna część asortymentu dostępna jest w przecenach 30%, a nieco mniejsza w obniżce 15%.

Zapraszamy !

DARMOWY KREDYT 0% NA 40 MIESIECY !

Szanowni Klienci,

cała oferta MIX MEBLE objęta jest akcją "kredyt 0% nawet na 40 miesięcy". Promujemy i wspieramy dobry wybór mebli jakościwych, wyszukanych, stylowych.

W MIX MEBLE zawsze możecie Państwo liczyć na profesjonalną konsultację Doradców, najkorzystniejszye warunki zakupu, rabaty, prezenty, bezpłatną i fachową obsługę serwisową, a teraz również na bezkosztowe dla Państwa raty na 10, 20, 30 lub nawet 40 miesięcy.

Zapraszamy.

 

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY - W MIX MEBLE ZYSKUJESZ WIĘCEJ !

Klienci „MIX MEBLE” mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ gwarantujemy najniższe ceny na oferowane produkty i stosujemy cenniki producentów. Nasi Klienci nigdy nie przepłacają. Dodatkowo obecne w naszej ofercie są liczne promocje, przeceny, wyprzedaże, rabaty, hity cenowe i okazje.

 

BYDGOSKIE MEBLE DOSTĘPNE OD RĘKI - 50 % TANIEJ !!!

Szanowni Państwo,

meble Bydgoskich Fabryk Mebli, kolekcje: Corano, Elisse, Glamour, Laviano (do salonu), Monte Carlo, Movi, Quartz, Sunset, Vintage oraz stoły, krzesła i stoliki dostęne od ręki w salonie i magazynie "MIX MEBLE" możecie Państwo nabyć aż 50% taniej.

Zapraszamy do odwiedzenia salonu MIX MEBLE i skorzystania z okazji, ilośc mebli w obniżonej cenie jest ograniczona.

30% WARTOŚCI MEBLI KUCHENNYCH W PREZENCIE NA SPRZĘT AGD

O walorach każdej kuchni świadczy nie tylko jakość i styl mebli, ale również klasa sprzętu AGD. Proponujemy Państwu promocję, w której za 30% warości mebli kuchennych możecie otrzymać w naszym studio doskonałej klasy sprzęt AGD różnych marek AEG, Electrolux, Samsung, Siemens, Whirlpool i innych. W promocji za każde 10 000 wartości mebli otrzymujecie Państwo 3000 do wykorzystania w sprzęcie AGD.

Pełną listę produktów promocyjnych i regulamin sprawdzicie Państwo w naszym salonie. Posiadamy największe wśród specjalistycznych studiów kuchennych w Krakowie wybór i dostępność urządzeń AGD.

 

OBNIŻKA CEN NA MEBLE "DOSTĘPNE OD RĘKI" OD 30% DO 50%

Szanowni Klienci,

jeżeli poszukujecie mebli z możliwością szybkiej dostawy do Państwa, zapraszamy do skorzystania z akcji promocyjnej w salonie MIX MEBLE - "dostępne od ręki od 30% do 50% taniej".

Z akcji wyłączone są jedynie kolekcje mebli i artykułów dekoracyjnych marki "VOX" oraz wytypowane produkty innych producentów objęte "ekspozycją stałą" wg. regulaminu promocji. 

Zapraszamy !

KUP MATERAC A LUKSUSOWĄ KOŁDRĘ OTRZYMASZ W PREZENCIE

Super promocja:

do wybranego materaca marki Perdormire: Genesi HD Evolution 11 XP, Genesi HD, FISIO GEL, BIO SUPER SOFT, First Class, Gran sonno Fresh Wash, Ergomind, Bio Mind Plus, Topper aere wash, Mind Impression, Benessere Klienci MIX MEBLE otrzymują kołdrę: Outlast, TENCEL lub Lyocell; do materaca: Air Memory Coolmax Plus, Air Massage Memory, New Memory, HR Terapy Klienci MIX MEBLE otrzymują  kołdrę: Klinmam Silver lub Coolmax.

Wg. regulaminu promocji - do 20.czerwca 2016.

Zapraszamy do naszego studia snu.

"MEBLE VOX" - W RATACH PRAWDZIWE 20 X 0%

Szanowni Państwo,

zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i zapoznania się z największą w Krakowie ekspozycją "Mebli VOX". Prezentujemy wszystkie kolekcje marki oraz  meble wypoczynkowe, Baby VOX, lampy i artykuły dekoracyjne.

Proponujemy naszym klientom skorzystanie z bezkosztowego kredytu 0% na 20 miesięcy lub innych niezwykle atrakcyjnych bonifikat. Bezpłatnie wykonujemy projekt wnętrza.

Zapraszamy.

 

 

MEBLE KUCHENNE - GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ OFERTĘ

Szanowni Państwo,

zapraszamy do sprawdzenia naszych cen, porównania produktów, wykonania projektu mebli kuchennych, wybrania sprzętu AGD.

Nasi projektanci doradzą i ustalą z Państwem adekwatną do wybranej przez Państwa jakości produktu, konkurencyjną cenę.

Polecamy Państwu 5-letni okres gwarancyjny mebli kuchennych marki "Atlas".

 

 

 

MEBLE CEGLEWSKI - OFERTA SPECJALNA - 15% RABATU NA WSZYSTKIE KOLEKCJE

Doskonała okazja !

Wysokiej klasy i jakości meble polskiego producenta Fabryki Mebli Ceglewski dostępne są tylko teraz w specjalnej obniżonej o 15% cenie.

Na www.mix-meble.pl podajemy ceny promocyjne.
Ofertą objęte są wszystkie kolekcje niezależnie od kwoty zamówienia.

Szczegóły dotyczące oferty dostępne w Salonie MIX MEBLE.