Avanti New Design

Łóżko – każdemu z nas wydaje się ze jest to mebel na pozór zwyczajny....

Uchylając rąbka tajemnic zdradzimy Państwu, że to właśnie w łóżku spędzamy około 25 lat swojego życia, doświadczamy w nim również największych bliskości, jemy w nim najlepsze śniadania, to właśnie w łóżku śnimy i z łózka wstajemy aby zaspokoić swoją ciekawość świata.

Łózko Avanti charakteryzuje się wysokim wezgłowiem pikowanym guzikami lub kryształami . Występuje w wielu rozmiarach co pozwoli na dostosowanie powierzchni spania do wielkości pomieszczenia oraz ilości psów i dzieci które często towarzyszą nam w wypoczynku.

Dodatkowo można je wykonać w szerokiej gamie kolorystycznej – tkanin, ekoskór oraz skór naturalnych. To nie koniec zalet, dla tych którzy lubią posiadać dodatkowe miejsce do przetrzymywania różnych skarbów jest możliwość zamówienia tego łózka z pojemnikiem na pościel który jest ukryty w ramie. A dla tych Państwa którzy lubią coś pozmieniać, istnieje możliwość poszerzenia i podwyższenia zagłówka oraz poszerzenia ramy. Nogi do łóżka wybieramy z kilku propozycji które posiada ten producent.

Brak produktów w tej sekcji

keyboard_arrow_up