Stoły Halex

HALEX od ponad 25 lat zajmuje się produkcją stołów, krzeseł oraz ław. Cały czas podążając za współczesnymi trendami, pozostaje wierny ideom rzemiosła. Nabyte doświadczenie pozwala firmie kreować nowe nurty i style w meblarstwie, dzięki czemu oferta jest bardzo urozmaicona - obejmuje zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kolekcje.

Produkty firmy HALEX charakteryzują się wysoką jakością - dzięki wykorzystaniu certyfikowanych surowców polskiego pochodzenia - oraz starannością wykonania, o którą stale dbają wykwalifikowani pracownicy.

HALEX urozmaica asortyment, produkując stoły w laminacie, w okleinie naturalnej oraz z drewna litego. Jako jedyny producent na rynku łączy różne materiały, takie jak drewno dębowe i płyta akrylowa, które świetnie ze sobą współgrają, tworząc oryginalny i poszukiwany design. Ławy rozkładane, które ze stolika kawowego przemienią się w pełnowartościowy stół, również znajdują się w ofercie.

Nie można także zapomnieć o krzesłach - nowoczesnych oraz tradycyjnych, z drewnianym oparciem oraz tapicerowanych - jak również o najmłodszym dziecku producenta, jakim są stoliki kawowe (od najprostszych wersji stolików okolicznościowych do oryginalnych, zrobionych m.in. z litego drewna).

Brak produktów w tej sekcji

keyboard_arrow_up