Etap Sofa

Etap Sofa

Niewątpliwie ciekawą ofertę mebli tapicerowanych prezentuje producent Etap Sofa. Wśród mebli możemy znaleźć wygodne sofy, fotele, stylowe i nowoczesne narożniki spełniające wymagania najbardziej wymagających klientów.

Meble wypoczynkowe tego producenta doskonale pasują w zasadzie do każdego wnętrza. Pięknie wyglądają zarówno w dużych salonach, jak i małych przytulnych wnętrzach. Obite są najwyższej jakości tkaninami, lub miękkimi skórami.

Etap Sofa należy do międzynarodowej Grupy IMS lidera w branży meblarskiej na rynkach europejskich. To prężnie rozwijająca się firma, w której powstają meble tapicerowane. Doświadczenia produkcyjne i handlowe firmy są bardzo bogate, gdyż wywodzą się z Bydgoskich Fabryk Mebli.

Firma ta nieprzerwanie przez kilkanaście lat dostarczała meble tapicerowane na rynki całej Europy, a na rynku istnieje już ponad 125 lat, Etap Sofa kontynuuje najlepsze tradycje bydgoskich mebli skórzanych.

BOGATA OFERTA MEBLI 

Firma, oferuje meble zarówno nowoczesne, jak i klasyczne, komfortowe sofy, fotele, narożniki i systemy meblowe. Głównym profilem działalności jest produkcja mebli tapicerowanych w skórze naturalnej, rzemieślnicy, jak dawniej, ręcznie formują i szyją szlachetne skóry ze sprawdzonych garbarni. W ofercie nie zabraknie również tkanin, o najlepszych parametrach trwałości i najmodniejszych wzorach i kolorach.

Meble Etap Sofa wyróżniają się elegenakim designem, wysoką jakością i funkcjonalnością. Projektanci zwracają dużą uwagę na wygodę użytkowania, stąd wprowadzenie np. regulowanych oparć, czy ruchomych zagłówków, a także ruchomych półek i podłokietników. Meble projektowane są zawsze według najnowszych trendów z najwyższą dbałością o detale.

keyboard_arrow_up