Stoliki / Ławy

Firma DREWBETEX została założona w 2003 roku jako firma rodzinna. Produkuje niepowtarzalne i wyjątkowe, nowoczesne meble, w całości wykonane ze starannie wyselekcjonowanego, wysokogatunkowego drewna orzechowego.

Drewno orzechowe jest łatwe w obróbce, co pozwala na tworzenie mebli o bardziej oryginalnych formach. Meble z tego drewna są piękne oraz wytrzymałe i solidne. Cieszą się ogromną popularnością wśród najbardziej wymagających klientów. Ich walory dekoracyjne pozwalają na aranżację wnętrz zarówno eleganckich i stylowych, jak również modernistycznych z nutką awangardowości. Głębia brązowego koloru tego drewna, niekiedy nawet wpadająca w czerń, sprawia, że wykonane z niego meble prezentują się nadzwyczaj wyjątkowo. Wyroby charakteryzują się dużą trwałością i stabilnością, a każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny, do czego przyczyniają się zarówno naturalne cechy materiału, jak i staranna ręczna produkcja umożliwiająca dopracowanie każdego, nawet najmniejszego szczegółu.

DREWBETEX realizuje zamówienia od projektantów oraz indywidualne projekty klientów, pod wymiar. Wykonuje stoły, ławy, łóżka, witryny, stoliki kawowe, stoliki rtv i inne. Wyroby są - w zależności od wymagań klienta - albo olejowane olejami naturalnymi, albo malowane lakierami bezbarwnymi.

Brak produktów w tej sekcji

keyboard_arrow_up