Carpet Decor by Fargotex

Marka Carpet Decor prezentuje starannie wyselekcjonowana ofertę dywanów, która łączą w sobie wyszukane wzornictwo z najwyższą jakością wykonania.

Magic Home Collection – dywany łatwoczyszczące

Dywany, które zostały wyprodukowane w technologi Magic Home posiadają mnóstwo zalet. Z łatwością usuniemy z ich powierzchni wszelkie zabrudzenia, nie uszkadzając przy tym wyjątkowej struktury.

Dzięki unikalnej powłoce, która utrudnia wchłanianie rozlanych substancji, pozostawiając je na powierzchni dywanu w postaci kropli, w szybki i prosty sposób zetrzemy wylane wino lub inny napój bez ryzyka powstania plamy.

Handmade Collection – dywany ręcznie wykonane

Wszystkim tym którzy lubią zaznać odrobiny luksusu polecamy ekskluzywne dywany Carped Decor by Fargotex. Kolekcja Handmade jak sama nazwa wskazuje, jest ręcznie wykonywana w Indiach. Do jej produkcji przeznaczane są tylko produkty najwyższej jakości takie jak, wełna z Nowej Zelandii i Nepalu, włókna wiskozy bambusowej i bawełny.

Stone Collection - dywany projektu Macieja Zienia

Kolekcja „Stone” została zaprojektowana przez Macieja Zienia, powstałe wzory są efektem inspiracji autora naturą a dokładnie kamieniami. W poszczególnych modelach można od razu dostrzec jaki kamień lub skała są odzwierciedlone w dywanie. Marmury i ich elegancja w troszkę cieplejszym wydaniu dają zaskakujący efekt.


keyboard_arrow_up