Bydgoskie Meble

Bydgoskie Meble tapicerowane

Bydgoskie Meble tapicerowane (dawniej HF Helvetia Furniture Sp. z o.o.) należą do międzynarodowej Grupy IMS, lidera w branży meblarskiej na rynkach europejskich, to firma, która dynamicznie się rozwija i obecnie zajmuje znaczące miejsce na rynku meblowym w Polsce.

Firma Bydgoskie Meble wytwarza, nowoczesne i funkcjonalne meble tapicerowane: zestawy wypoczynkowe, narożniki, sofy, fotele, pufy; specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli tapicerowanych w skórze oraz tkaninie. Skóry są starannie wybierane i ręcznie formowane. Producent zwraca szczególną uwagę na ich grubość, miękkość i połysk.

W kolekcji Bydgoskich Mebli dostępnych jest ponad 100 różnych modeli zgodnych z trendami mody, oczekiwaniami klientów i wymogami technologicznymi specjalistów d.s. rozwoju produktu.  Meble Bydgoskie słyną z produkcji obszernych, modułowych sof i kanap, które można dowolnie zestawiać. Charakteryzuje je także prosta linia podłokietników, miękkie siedziska i połączenie kalsycznych form z nowoczesnością.

 

keyboard_arrow_up