Bizzarto

Marka BIZZARTO powstała z miłości do designu. Meble tworzy zespół, który naprawdę kocha swoją pracę - i tę pasję widać w oferowanych produktach. W ich kształtach, komforcie, proponowanych rozwiązaniach. Bizzarto to meble, które każdy chciałby mieć, i na których chciałby wypoczywać.

Po pierwsze - wygląd. Na to wszyscy najpierw zwracają uwagę. Mebel musi się spodobać, byśmy chcieli na nim usiąść, żebyśmy się nim zainteresowali. Dlatego Bizzarto przykłada ogromną wagę do wzornictwa - śledzi trendy, ale też słucha podpowiedzi Klientów. Do całości dodawany jest charakterystyczny i oryginalny rys Bizzarto. Bardzo ważne są również tkaniny obiciowe - to od nich zależy ostateczny wygląd mebli. W ofercie znajdują się materiały od najlepszych światowych producentów i dostawców, w ogromnej ilości wzorów, kolorów i faktur. Klasycznych, jak i odrobinę szalonych - tkaninowy zawrót głowy!

Po drugie - wygoda. Podczas projektowania nowych kolekcji Bizzarto bardzo wiele czasu poświęca na właściwe wyprofilowanie oparć, wybór odpowiednich komponentów siedzisk i oparć, znalezienie ciekawych rozwiązań poprawiających funkcjonalność i zwiększających poczucie komfortu. Osoby wyższe znajdą w ofercie kolekcje o głębszych siedziskach. Osoby niższe - meble z regulowaną głębokością siedzisk. Po prostu - usiądź wygodnie!

Po trzecie - funkcjonalność. Różne wymiary i kształty oferowanych brył to większa możliwość dopasowania mebli do indywidualnych potrzeb i wymagań rodziny, stylu życia domowników, a także do wielkości pomieszczeń, w których meble mają się znaleźć. Funkcje spania, pojemniki na pościel, podłokietniki, zagłówki - do wyboru i koloru!
keyboard_arrow_up