Projekt i wycena gratis

STUDIO MEBLI NA WYMIAR MIX MEBLE od wielu lat projektuje i produkuje meble pod indywidualne wymiary i oczekiwania Naszych Klientów.

Nasze DOŚWIADCZENIE to blisko 400 zrealizowanych projektów, rozpoczynając od projektu, przez produkcję do montażu mebli.

Nasi klienci cenią nas za FACHOWOŚĆ i PROFESJONALIZM na każdym etapie kontaktów z Klientami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów realizujemy PROGRAM „BEZPŁATNA WYCENA i PROJEKT MEBLI” Wystarczy umówić się na spotkanie z projektantem, przedstawić mu plan pomieszczenia oraz opowiedzieć o swoich pomysłach i oczekiwaniach dotyczących zagospodarowania nowej przestrzeni.

Dzięki takiej możliwości już na etapie konsultacji jesteśmy w stanie optymalnie dostosować do Państwa potrzeb przestrzeń pomieszczenia, unikając przy tym wielu błędów, które mogłyby powstać w momencie realizacji.

Dzięki uzyskanym informacjom zostanie przygotowanych dla Państwa kilka propozycji projektowych oraz budżetowych, co pozwoli na wybranie najatrakcyjniejszej oferty pod względem wizualnym i finansowym.

 

WARUNKI SKORZYSTANIA Z PROGRAMU:

 

 

-WYCENA GRATIS – dla każdego klienta, który zdecyduje się na przedstawienie / przesłanie własnego projektu, spotkanie z projektantem w salonie meblowym MIX MEBLE.

 

- PROJEKT GRATIS – dla każdego klienta, który zrealizuje przedstawiony PROJEKT w STUDIO MEBLI NA WYMIAR MIX MEBLE.

 

 

 

 

 

Uwaga:

Klienci, którzy zdecydują się na realizację projektu poza STUDIO MEBLI NA WYMIAR MIX MEBLE mogą zostać obciążeni opłatą za przygotowanie projektu. Wysokość opłaty do uzgodnienia z projektantami STUDIO MEBLI NA WYMIAR MIX MEBLE.

Zapraszamy do skorzystania z PROGRAMU !!!

 

Drogi Kliencie,

Wyślij do nas swój projekt na adres e-mail studiokuchni@mix-meble.pl a my przygotujemy naszą wycenę dla Ciebie.

Umów się na dogodną dla Ciebie godzinę, na niezobowiązujące spotkanie z projektantem w naszym salonie MIX MEBLE Kraków ul. Wadowicka 8a.

Spotkanie można umówić pod nr +48 784 478 292 lub +48 12 267 02 13

keyboard_arrow_up