Oferta produktowa

KUCHNIE NA WYMIAR

W kuchni spędzamy sporą część naszego życia: gotujemy, spożywamy posiłki, pijemy poranną kawę, rozmawiamy z domownikami. Dlatego istotne jest, by pomieszczenie to było wyposażone nie tylko funkcjonalnie i ergonomicznie, ale również estetycznie i komfortowo. Kuchnie na wymiar to optymalne rozwiązanie dla indywidualnych potrzeb Klienta i specyfiki pomieszczenia. Tym bardziej warto powierzyć wygląd mebli kuchennych specjalistom - to daje gwarancję, że meble posłużą nam przez lata, będą dobrze spełniać swoje zadania i cieszyć nasze oczy.

KUCHNIE KLASYCZNE I NOWOCZESNE NA ZAMÓWIENIE W MIX MEBLE

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości, starannie wykonane meble kuchenne, zarówno kuchnie klasyczne, jak i kuchnie nowoczesne. Wykonamy meble kuchenne na zamówienie, meble do zabudowy, meble kuchenne na wymiar, a wszystko to z najwyższą dbałością o najmniejszy szczegół. Każde zamówienie realizujemy z dbałością o detale, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań Klienta oraz wyczuciem stylu.

KUCHNIE NA WYMIAR DLA DOMU I FIRM

Projektujemy i tworzymy kuchnie na zamówienie dla domu oraz dla firm. Obszar działalności to głównie Kraków i małopolska. 

 

 

 

 

 

MEBLE POKOJOWE NA WYMIAR

W naszych mieszkaniach ciągle poszukujemy dodatkowego miejsca i przestrzeni. Dlatego też proponujemy nowoczesne wzornictwo i lekkie w swej formie komody, stoliki, szafeczki, które pozwolą Państwu skomponować każde wnętrze. Odpowiednio dobrana szafka albo stolik stanie się idealnym dopełnieniem każdego pomieszczenia, salonu, sypialni.

 

 

 

 

 

 

 

MEBLE DZIECIĘCE NA WYMIAR

Pokój dziecięcy oprócz tego, że musi być kolorowy, odpowiednio wyposażony, pełen zabawek i drobiazgów, to musi przede wszystkim być praktyczny. Tworząc meble dziecięce na wymiar, dbamy więc o to, by tak właśnie było. Łóżko, biurko, meblościanka, szafki, szafy, regały- wszystko dostosowane do wzrostu dziecka, jego temperamentu i wieku. Proponujemy rozwiązania pozwalające dziecku na samodzielność, na każdym etapie jego rozwoju. Bo meble dla dzieci naszego autorstwa to piękno, nowoczesność, jakość oraz praktyczność.

 

 

 

 

 

SZAFY I GARDEROBY NA WYMIAR

Wykonujemy wszelkiego rodzaju szafy do zabudowy - na wymiar, według indywidualnego projektu, także szafy o niestandardowych kształtach. Oferujemy szafy wnękowe, narożne, z drzwiami przesuwnymi, garderoby. Tworzone przez nas szafy są wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów i nowoczesne. Przygotowując dla Państwa indywidualny projekt szafy pod zabudowę szczególnie dbamy o to, by końcowy produkt nie tylko zaspokoił Państwa oczekiwania w kwestii funkcjonalności mebla, ale również spełnił potrzeby estetyczne i pasował do stylu, w jakim urządzone jest mieszkanie.

 

 

 

 

 

MEBLE ŁAZIENKOWE NA WYMIAR

Stylowe, piękne meble łazienkowe podkreślają indywidualny charakter łazienki i umożliwiają przekształcenie jej w domową strefę relaksu. Meble do łazienki spełniają bowiem nie tylko funkcje praktyczne, ale również estetyczne, wpływając na to, jak odbieramy nasze otoczenie i jak się w nim czujemy.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór mebli łazienkowych: szafek pod umywalkowych, szafek wiszących, szaf wnękowych i wolno stojących, regałów, półek i akcesoriów.

 

 

 

 

ZIELONE ŚCIANY MIX MEBLE - NOWOŚĆ

Nowość w ofercie STUDIA MEBLI NA WYMIAR MIX MEBLE. Ciągle się rozwijamy i podążamy za najnowszymi trendami w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Zielone Ściany MIX MEBLE to innowacyjne i ekologiczne produkty przeznaczone do wystroju wnętrz.

Stworzyliśmy ofertę, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego człowieka, potrzebującego relaksu i kontaktu z naturą.

Innowacyjnością produktów poza aspektem dekoracyjnym jest to, że to inwestycja, która nie wymaga późniejszych wkładów finansowych, oraz nie kosztuje dodatkowego czasu poświęconego na pielęgnację. Jednocześnie trzeba pamiętać, że to żywy organizm, dlatego trzeba mu zapewnić odpowiednie warunki, by zdrowo i świeżo wyglądał przez lata.

W naszej ofercie znajdą Państwo: Mech SZETLANDZKI, Mech GRENLADZKI, Mech SKANDYNAWSKI.

 

 

 

PLISY, ROLETY DZIEŃ-NOC, RZYMSKIE, ZASŁONY, FIRANY, ŻALUZJE, MOSKITIERY

W naszym salonie oferujemy Państwu szeroki wybór nie tylko mebli, ale i pozostałych elementów wyposażenia, które są niezbędne do stworzenia idealnej przestrzeni w swoim domu.

W kompleksowy sposób zapewnimy państwu pomoc w doborze, zasłon, rolet, żaluzji, które nie tylko stanowią ozdobę okna, ale też zapewniają komfort w codziennym funkcjonowaniu.


 

keyboard_arrow_up