Umów się na badanie

STREFA SNU MIX MEBLE to unikatowa oferta dla klientów, którzy planują zakup materaca i zależy im na obiektywnej rekomendacji materaca najlepiej dopasowanego ich do parametrów.

STREFA SNIU MIX MEBLE korzysta z najnowszej technologii X-SENSOR. Zawarte w macie 2400 czujników tensometrycznych przesyła dane do specjalnie stworzonej aplikacji, która po zastosowaniu odpowiednich algorytmów przedstawia nam je w formie wizualizacji 3D prezentując każdemu Klientowi swój niepowtarzalny wizerunek za pomocą dynamicznego obrazu ciśnienia w wysokiej rozdzielczości mierzonego na materacu specjalnie dla ich budowy ciała.

MATA SENSORYCZNA X-SENSOR została stworzona przy współpracy ze środowiskiem medycznym nadając wynikom badania walorów zdrowotnych.

 

Nigdy więcej zgadywania przy wyborze materaca. Nasza mata pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję.

 

UMÓW SIĘ NA BADANIE MATĄ SENSORYCZNĄ 

Jak się umówić na badanie ?

Przyjdź do salonu

Zadzwoń do nas

Napisz email

 

Jak wygląda badanie ?

Przed rozpoczęciem badania osoba podaje kilka kluczowych informacji (wzrost, waga).

Po wprowadzeniu indywidualnych danych, badany kładzie się luźno na macie sensorycznej w pozycji 1 (ręce wzdłuż tułowia) – specjalista dokonuje zapisu 1.

Osoba badana kładzie się w pozycji nr 2 (ulubiona pozycja podczas snu) – specjalista dokonuje zapisu nr 2.

Po zakończeniu badania prezentowana jest wizualizacja 3D wyników badania w formie niepowtarzalnego profilu nacisku na materac podczas snu.

 

Ile trwa badanie ?

Tylko 5 minut

 

Co otrzymujemy po badaniu ?

Wydruk wyników badania w formie niepowtarzalnego profilu nacisku na materac podczas snu wraz z rekomendacjami wyboru materacy.

keyboard_arrow_up