Przekaż meble potrzebującym

Drogi Kliencie, jeśli planujesz zakup nowych mebli i nie masz, co zrobić z tymi, które kończysz użytkować, możesz przekazać je potrzebującym.

Procedura jest następująca :

1. Prosimy o przesłanie zdjęć i wymiarów mebli, które chcesz oddać drogą e-mailową na adres salon@mix-meble.pl

2. Meble do przekazania powinny spełniać wymogi bezpieczeństwa (w całości i z możliwością ich transportowania w spójnych częściach lub całości) oraz estetyki ( czyste, bez plam, dziur itp.). Nie powinny to być meble stare, zniszczone, brudne. Pamiętajmy, że mają one trafić do dalszego użytku przez osoby potrzebujące, które nie mogą sobie pozwolić na zakup nowych.

3. Zdjęcia trafiają do współpracujących z salonem „MIX MEBLE” instytucji charytatywnych, które decydują o możliwości dalszego użytkowania mebli i ich przydatności.

4. Jeśli stare meble spełnią stawiane wymogi dalszego ich użytkowania, a Klient zakupi meble w firmie „MIX MEBLE” będzie mógł wykorzystać transport „MIX MEBLE” do odbioru i przewozu w celu ich przekazania odbiorcy.

5. W przypadku dokonania zakupu nowych mebli w firmie „MIX MEBLE” odbiór starych mebli odbywa się w sposób bezkosztowy lub za symboliczną opłatą w przypadku konieczności ich transportu poza Kraków.

Jeśli stare meble nie sprostają wymogom przydatności do dalszego użytkowania istnieje możliwość utylizacji starych mebli za niewielką opłatą odpowiadającą kosztom logistycznym.

 
keyboard_arrow_up