Paged Meble

Paged Meble to silne i stabilne, wielozakładowe przedsiębiorstwo z ugruntowaną pozycją na rynku krajowym i zagranicznym. Posiada trzy zakłady produkcyjne, wyspecjalizowane w określonych grupach asortymentowych, co pozwala na szybką reakcję na zmieniające się potrzeby klientów. Pomimo dalece sięgającej tradycji w produkcji mebli giętych, firma w każdej dziedzinie wybiega w przyszłość. W ostatnich latach znacząco poprawiła dostępność produktów, organizację produkcji i serwisu, stając się bardzo przyjaznym dla Klientów przedsiębiorstwem.  

Oferta firmy sygnowana jest trzema markami obrazującymi różnorodność produktów dostosowanych do rodzaju i wymogów wnętrz, dla których są przeznaczone.

Paged Meble – oferta dla rynku mieszkaniowego i kontraktowego (wyposażeniae dla hoteli, restauracji, barów) . Największy wybór i kompleksowa oferta krzeseł, foteli, stołów do jadalni, a także nowoczesne meble i rozwiązania do wyposażenia salonu, jadalni i sypialni.

Woodways – oferta dla wnętrz domowych, przede wszystkim jadalni i sypialni. Kolekcja Woodways to niepowtarzalny styl wykreowany przez najlepszych projektantów, funkcjonalność i wysoka jakość wykonania.

Meble Jarocin – to kolekcje mebli do prestiżowych gabinetów menedżerskich, fotele i krzesła biurowe, krzesła i stoły do wnętrz gastronomicznych – restauracji, kawiarni, barów, pubów, a także meble hotelowe.

W produkcji mebli „Paged” wykorzystuje najwyższej jakości surowce. Krzesła, fotele i taborety wykonane są z drewna dębowego lub bukowego. Stoły, stoliki, meble do jadalni, salonu, sypialni oraz meble gabinetowe i hotelowe powstają z elementów drewna litego i w naturalnych okleinach.

Kolekcje marki Paged Meble
e