Strona Główna » Kolekcje » Stołki - D2Design

Firma D2Design działa od 2008 roku, choć z branżą meblarską jest związana od ponad 10 lat. Zajmuje się Importem nowoczesnych, designerskich mebli. Kocha design i inspiracje z nim związane, prezentuje nowatorskie i użyteczne rozwiązania, które nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru. D2Design obserwuje  światowe trendy i wciąż szuka ciekawych idei, wprowadzając na polski rynek nowe kolekcje.

Trzeba zawiązać sznurowadło lub też sięgnąć po coś z wyższej półki? Potrzebni są do tego mali pomocnicy. Nowoczesne stołki D2Design można łatwo przestawiać, czy schować, zawsze się przydadzą, a w wolnym czasie zachwycać będą swoją efektowną formą. Oferujemy stołki wykonane z różnych materiałów w tym stołki z polipropylenu, metalowe stołki kuchenne, z których łatwo będzie usunąć zabrudzenia, a także stołki z drewnianą podstawą.

Nasze solidne i lekkie stołki barowe również mogą być wykorzystane w barach czy pubach. Dzięki szerokiemu wachlarzowi kolorów i materiałów z pewnością wzbogacą niejedno wnętrze. Ponadto część naszych stołków barowych posiadają otwory, które ułatwiają ich przenoszenie, a także złożenie jeden na drugi. Są idealnym połączeniem komfortu i wygody z lekkością i funkcjonalnością.

Elementy kolekcji Stołki - D2Design