Strona Główna » Dlaczego my? » Transport gratis

Usługa dostarczenia zakupów gratis obejmuje transport z magazynu w miejsce ustalone z Klientem i jest gwarantowana przy zakupach w cenach katalogowych:

1) powyżej 3000 złotych na terenie Krakowa oraz w odległości do 100 km od granic miasta.

2) powyżej 6000 złotych w odległości od 101 km do 300 km, licząc od granic Krakowa.

3) powyżej 9000 złotych w odległości od 301 km do granic RP, licząc od granic Krakowa.

W przypadku serwisu wykonywanego naszym wyspecjalizowanym firmowym taborem zakupów z zastosowaniem cen katalogowych wniesienie mebli na dowolne piętro (przy dostawie mebli tapicerowanych, stołów, krzeseł i materaców - także ich rozpakowanie, złożenie i ustawienie oraz wyniesienie opakowań) wykonywane jest gratis.

Natomiast przy zastosowaniu rabatu lub promocji na nabywany towar usługi wniesienia, rozpakowania i ustawienia mebli są świadczone za niewielką opłatą według regulaminu dostępnego w salonie MIX MEBLE. Dodatkowe usługi związane z montażem mebli skrzyniowych znajdą Państwo w zakładce „montaż gratis”.

Przy transporcie na większe odległości zasady finansowania kosztów transportu ustalamy indywidualnie, starając się zawsze sprostać oczekiwaniom Klientów. Dostarczamy meble na terenie całej Polski, a także na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech, w Austrii i w Niemczech.

Oferujemy również możliwość wysyłki mebli spedycją na terenie Polski i poza granicami państwa. Koszt usługi jest wyceniany indywidualnie i uzależniony jest on od miejsca dostarczenia oraz wielkości wysyłanego produktu.