Transport gratis

Na zamówienia złożone w okresie od 01. do 28. lutego 2018 roku oferujemy promocyjne zasady dostaw:

Gratisowa usługa dostarczenia zakupów w „MIX MEBLE” obejmuje firmowy transport z magazynu w miejsce ustalone z Klientem i jest gwarantowana przy zakupach:

1)      powyżej 3000 złotych na terenie Krakowa oraz w odległości do 100 km od granic miasta.

2)      powyżej 6000 złotych w odległości od 101 km do 300 km, licząc od granic Krakowa.

3)      powyżej 9000 złotych w odległości od 301 km do granic RP, licząc od granic Krakowa.

W przypadku serwisu wykonywanego naszym wyspecjalizowanym firmowym taborem do 100 km od Krakowa wniesienie na dowolne piętro, a w przypadku mebli tapicerowanych, stołów, krzeseł i materaców także ich rozpakowanie, zmontowanie, zaprezentowanie i ustawienie oraz wyniesienie opakowań wykonywane jest przy zastosowaniu cen regularnych gratis; natomiast przy zastosowaniu rabatu lub promocji na nabywany towar usługi te są świadczone za symboliczną ryczałtowa opłatą 50 złotych przy zakupach o wartości do 4999 złotych lub opłatą 100 złotych przy zakupach o wartości od 5000 złotych. Dodatkowe usługi związane z montażem mebli skrzyniowych znajdą Państwo w zakładce „montaż gratis”.

Przy transporcie na większe odległości zasady finansowania kosztów transportu ustalamy indywidualnie, starając się zawsze sprostać oczekiwaniom Klientów.

Usługi dostępne na terenie całej Polski, a także na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech, w Austrii i w Niemczech według opisanych zasad.

Drogi Kliencie, pamiętaj, nawet jeśli chciałbyś, byśmy dostarczyli meble do miejsca odległego nawet kilkaset kilometrów od Krakowa, zapytaj o bezpłatny transport.

Poniżej przedstawiamy tabelę, która w okresie niepromocyjnym określa progi bezpłatnej dostawy mebli lub ewentualne koszty transportu i wniesienia mebli zakupionych w naszym salonie. W przypadku wysyłki na większe odległości zawsze istnieje możliwość indywidualnej negocjacji kosztów jak i sposobu wysyłki (serwis MIX MEBLE lub też firmy kurierskiej).

Odległość od KrakowaZakupy za minimumUsługa transportu
Kraków i do 50 km5000 złotychGRATIS
do 100 km7000 złotychGRATIS
do 200 km10000 złotychGRATIS
do 300 kmdo negocjacjiGRATIS
powyżej 301 kmdo negocjacjido negocjacji