Strona Główna » Trendy » Wygoda jak w salonie na Twoim tarasie, czyli meble indoor-outdoor

Wygoda jak w salonie na Twoim tarasie, czyli meble indoor-outdoor

 

Ciepłe lato sprawia, że z utęsknieniem czekamy na weekend lub czas po pracy, aby móc odpocząć na tarasie, patio, w ogrodzie czy po prostu na balkonie. To czas, w którym poszukujemy odpowiednich mebli ogrodowych lub wyciągamy je z naszych piwnic. Wiele z nas pragnie połączyć odpoczynek na zewnątrz z wygodną mebli przeznaczonych do salonu. Na szczęście, coraz częściej, możemy spotkać meble, które nie tylko mogą stać na zewnątrz przez cały rok, ale także, które nie ustępują jakością i designem meblom salonowym. To obietnica wygody, wytrzymałości i pięknego wzornictwa.

 

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że skończyły się już czasy, w których meble ogrodowe kojarzyły nam się z niewygodą, którą próbowaliśmy zamaskować nadmierną ilością poduszek. Design mebli dedykowanych na zewnątrz dogonił nareszcie trendy istniejące w projektowaniu mebli do salonu i – co więcej – wkroczył z impetem do naszych ogrodów. Dzięki temu możemy się rozkoszować piękną pogodą, odpoczywając na wygodnych, eleganckich meblach, które mogłyby również ozdobić nasz salon. Takie meble możemy wykorzystać przez cały rok. W ogrodzie, patio czy na tarasie w okresie wiosny i lata oraz w salonie, czy w pokoju dziennym w deszczowe dni. Natomiast dzięki zastosowanej technologii mamy gwarancję, że pozostawione na zewnątrz w pokrowcu nie ulegną zniszczeniu nawet podczas zimy, niezależnie od pogody i temperatury (wytrzymują mrozy do -23 stopni). Mamy również pewność, że wybrane meble są odporne na działanie wysokich temperatur oraz promieni UV. Tkanina nie wyblaknie, jest chroniona przed pleśnią, grzybami i bakteriami, a metalowe elementy nie ulegną korozji. Meble nie przemakają, dzięki technologii „water go thru”, która sprawia, że woda przepływa przez mebel, jak przez sito, dlatego nawet po obfitym deszczu, już po chwili można na nim swobodnie usiąść, bez ryzyka zamoczenia ubrania. Można także w łatwy sposób wyczyścić meble za pomocą samej wody.

Te cechy nowoczesnych mebli do ogrodu sprawiają, że mogą one stać na zewnątrz przez cały rok bez ryzyka, że po prostu się zniszczą. To, co również otrzymujemy wybierając meble indoor-outdoor, to piękny design i najlepszej jakości tkaniny, dzięki czemu ogród, patio czy taras mogą stać się naszym salonem na czas słonecznych dni. A jeśli tylko zapragniemy, jesienią i zimą meble indoor-outdoor mogą ozdobić nasz pokój dzienny lub bezpiecznie przezimować w pokrowcu. Producenci tego typu mebli dbają o najwyższą jakość stosowanych materiałów. Dzięki czemu mamy pewność, że wybrany mebel jest bezpieczny dla środowiska, a także dla naszego zdrowia. 

Podobnie jak przy wyborze mebli salonowych i tu wybór jest ogromny. Na taras polecamy dużą modułową kanapę. Kanapę z fotelami czy pufami do ogrodu. Narożny mebel modułowy do mniejszych powierzchni, a puf na balkon. Szeroka oferta dostosowana do różnorodnych potrzeb i powierzchni sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. To meble z przeznaczeniem na zewnątrz, które posiadają jakość mebli salonowych, gwarantując nam ten sam komfort i elegancję, a także ustawność dzięki wielu rozmiarom i modułom. To na pewno wygodna opcja dla tych, którzy uwielbiają odpoczywać na zewnątrz, ale jednocześnie cenią sobie wygodę i design.

Sam design to zarówno propozycje klasyczne, jak i nowoczesne, dostępne w stonowanych i odważnych barwach. Dzięki temu niezależnie od tego, czy po prostu chcemy odpocząć, czy organizujemy mniejszy lub większy event na zewnątrz mamy gwarancję maksymalnej wygody, ale także elegancji. To możliwość stworzenia pięknego, przytulnego miejsca relaksu i wypoczynku zarówno w domu, jak i poza nim, w ogrodzie czy na tarasie.

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem mebli ogrodowych typu indoor-outdoor, zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu, w Krakowie na ulicy Wadowickiej 8A, gdzie nie tylko możesz obejrzeć je na ekspozycji, ale także zasięgnąć rady naszych ekspertów, którzy odpowiedzą na twoje pytania i pomogą ci dokonać wyboru. Zachęcamy również do kontaktu poprzez e-mail, telefonicznego oraz na Facebooku.