Promocje

DARMOWE RATY 0% NAWET NA 40 MIESIĘCY !

Szanowni Państwo,

w  naszym salonie możecie Państwo skorzystać z bezkosztowego dla Państwa systemu ratalnego nawet na 40 miesięcy. Zakupy objęte Gwarancją Najlepszej Ceny z niską ratą i bez ponoszenia kosztów kredytu, to propozycja wyjątkowo atrakcyjna niespotykanej na rynku.

RRSO dla kredytu spłacanego w 40 równych ratach wynosi 0%. MIX MEBLE Sp. z o.o. współpracuje z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A. i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie zawierania i wykonywania Umów Kredytowych. Przyznanie kredytu jest uzależnione od zdolności kredytowej.

Zapraszamy.

NOWE OKAZJE WYPRZEDAŻOWE - 30 % TANIEJ !

Szanowni Klienci,

w naszym salonie trwa wymiana kolekcji. Atrakcyjne sofy i narożniki w wielu kolorach skór i tkanin, wysokiej klasy meble do salonu i sypialni, funkcjonalne stoły, cenione krzesła, doskonałe materace, piękne lampy oraz artykuły dekoracyjne - teraz taniej nawet o 30%. A wszystko z szybkim terminem dostawy i możlwiością kredytowania w systemie 40 x 0 %.

Akcja obowiązuje do wyczerpania stanów magazynowych i dotyczy wszystkich produktów oznaczonych obniżeniem ceny. Zapraszamy.

GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY - W MIX MEBLE ZYSKUJESZ WIĘCEJ !

Klienci „MIX MEBLE” mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ gwarantujemy najniższe ceny na oferowane produkty i stosujemy cenniki producentów. Nasi Klienci nigdy nie przepłacają. Dodatkowo obecne w naszej ofercie są liczne promocje, przeceny, wyprzedaże, rabaty, hity cenowe i okazje.

 

ZRÓB ZDJĘCIE I WYGRAJ 1000 ZŁOTYCH !

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "#MójMix":

- przyjdź do naszego salonu na ulicy Wadowickiej 8A w Krakowie
- zrób zdjęcie ulubionego produktu
- oznacz je #MójMix i zamelduj się w salonie
- wygraj 1000 zł!

Wystarczy zaprosić znajomych na facebooku do polubienia Twojego zdjęcia i powalczyć o poparcie. Zapraszamy do zabawy. Może 1000 złotych do wykorzystania na dowolne zakupy w naszym salonie trafi właśnie do Ciebie ?

Regulamin konkursu

Powodzenia :)

NAROŻNIKI I SOFY KOLEKCJI CALVARO - 30% TANIEJ !

Zapraszamy do skorzystania z obniżki cenowej na meble wypoczynkowe kolekcji "Calvaro" Etap Sofa: narożnik i sofy 30 % taniej.

Kolekcja ceniona jest przez naszych Klientów ze względu na nowoczesną formę i niezwykły komfort wypoczynku. Wysokie nóżki powodują lekkość wizualną, a bogaty wybór tkanin umożliwia piękne wkomponowanie mebla we wnętrze.

 

LUKSUSOWE MATERACE NEW WATERLINE I TENCEL CARE - W PROMOCJI 20% TANIEJ

Szanowni Państwo,

zapraszamy do naszego Studia Snu w celu wypróbowania luksusowych, cenionych przez Klientów i przystępnych cenowo matercy New Waterline oraz Tencel Care - renomowanego włoskiego producenta "Perdormire".

Teraz aż 20% rabatu na wszystkie rozmiary obydwu kolekcji w MIX MEBLE.

WŁOSKIE MATERACE DO 30% TANIEJ

Wyjątkowa okazja cenowa - włoskie materace renomowanej marki Perdormire w promocyjnych cenach do 30 % taniej.

Promocyjnymi cenami objęte są materace Air memory coolmax plus w rozmiarach 160x200 cm i 180x200 cm  - ilość materaców w promocyjnych cenach jest ograniczona.

Zapraszamy. Akcja trwa do wyczerpania zapasów magazynowych.

MEBLE KRYSIAK - OFERTA SPECJALNA - 10% PROMOCJI NA WSZYSTKIE KOLEKCJE

Saznowni Państwo!

Warto skorzystać z 10% bonifikaty w MIX MEBLE na wyjątkowe wzorniczo kolekcje  do jadalni i salonu, stoły i krzesła, kolekcje do sypialni i pozostałe meble marki "Krysiak". Kolekcje cechuje duży udział litego drewna, urozmaicona stylistyka, zastosowanie szlachetnych fornirów i wysokiej jakości lakierów, wielość wybarwień oraz brył. Polecamy!

MEBLE CEGLEWSKI - OFERTA SPECJALNA - 15% RABATU NA WSZYSTKIE KOLEKCJE

Doskonała okazja !

Wysokiej klasy i jakości meble polskiego producenta Fabryki Mebli Ceglewski dostępne są tylko teraz w specjalnej obniżonej o 15% cenie.

Na www.mix-meble.pl podajemy ceny promocyjne.
Ofertą objęte są wszystkie kolekcje niezależnie od kwoty zamówienia.

Szczegóły dotyczące oferty dostępne w Salonie MIX MEBLE.

 

KOLEKCJE MEBLI Z DREWNA LITEGO I FORNIROWANE - PUSZ-BUKOWSKI - 15% TANIEJ

Drodzy Klienci,

zapraszamy do skorzystania z aż 15 % promocji cenowej wszystkich kolekcji mebli pokojowych do jadalni, salonu, sypialni "Pusz" oraz stołów i krzeseł "Bukowski".

WYSOKIEJ KLASY STOŁY, KRZESŁA I MEBLE DO SALONU "PROINVEST" Z 10% BONIFIKATĄ

Warto skorzystać z 10% bonifikaty w MIX MEBLE na wyjątkowe wzorniczo kolekcje mebli do jadalni i salonu, stołów i krzeseł marki "Proinvest". Kolekcje cechuje nowoczesna stylistyka, zastosowanie szlachetnych fornirów i wysokiej jakości lakierów, zastosowanie nowoczsnych rozwiązań funkcjonalnych, wielość wybarwień oraz rozmiarów. Polecamy!

SZLACHETNE MEBLE STYLOWE MARKI "TARANKO" - WSZYSTKIE KOLEKCJE 10% TANIEJ

Szanowni Państwo,

cenione, szlachetne meble stylowe, stylizowane i nowoczesne marki "Taranko" objęte są 10% promocją cenową. Kolekcje do jadalni, salonów, sypialni, gabinetów, garderoby, stoły, krzesła, meble tapicerowane w klasycznym wzornictwie i wysokiej klasy.

Zapraszamy do skorzystania z okazji.

50 MATERACÓW KLASY PREMIUM 50% TANIEJ

Szanowni Klienci,

zapraszamy do skorzystnia z 50% bonifikaty przy zakupie materaców klasy premium z naszych stanów magazynowych. Wyjątkowa okazja wynika z wymiany kolekcji oraz promocyjnej sprzedaży markowych produktów klasy premium.

Wszystkie materace można sprawdzić i wypróbowac w naszej ekspozycji.

Ilośc produktów ograniczona. Akcja trwa do wyczerpania zapasów, wg. regulaminu.

Zapraszamy i oferujemy fachową pomoc.

Zespół MIX MEBLE.

"MEBLE VOX" - W RATACH 0% - NAJWIĘKSZA EKSPOZYCJA W MAŁOPOLSCE

Szanowni Państwo,

zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i zapoznania się z największą w Krakowie i Małopolsce ekspozycją "Mebli VOX". Prezentujemy wszystkie kolekcje marki oraz  meble wypoczynkowe, Baby VOX, lampy i artykuły dekoracyjne.

Proponujemy naszym klientom skorzystanie z bezkosztowego kredytu 0% n lub innych niezwykle atrakcyjnych bonifikat. Bezpłatnie wykonujemy projekt wnętrza.

Zapraszamy.

 

 

MEBLE KUCHENNE - GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ OFERTĘ

Szanowni Państwo,

zapraszamy do sprawdzenia naszych cen, porównania produktów, wykonania projektu mebli kuchennych, wybrania sprzętu AGD.

Nasi projektanci doradzą i ustalą z Państwem adekwatną do wybranej przez Państwa jakości produktu, konkurencyjną cenę.

Polecamy Państwu 5-letni okres gwarancyjny mebli kuchennych marki "Atlas".