Dlaczego my?

Najlepsza Oferta

Oferta w „MIX MEBLE” skonstruowana jest tak, żebyście Państwo mieli możliwość robić zakupy na bardziej korzystnych warunkach niż w konkurencyjnych firmach w Polsce.
Dbamy przede wszystkim o dobór kolekcji tak, aby sprostały wysokim wymaganiom jakościowym, były piękne i funkcjonalne.
Ceny są atrakcyjne i odpowiadają rzeczywistej wartości produktów.
Nasi Klienci nigdy nie przepłacają, chętnie pobijemy każdą konkurencyjną ofertę.

Transport gratis

Na zamówienia złożone w okresie od 01. do 28. lutego 2018 roku oferujemy promocyjne zasady dostaw. Gratisowa usługa dostarczenia zakupów w „MIX MEBLE” obejmuje firmowy transport z magazynu w miejsce ustalone z Klientem i jest gwarantowana przy zakupach:

1) powyżej 3000 złotych na terenie Krakowa oraz w odległości do 100 km od granic miasta.

2) powyżej 6000 złotych w odległości od 101 km do 300 km, licząc od granic Krakowa.

3) powyżej 9000 złotych w odległości od 301 km do granic RP, licząc od granic Krakowa.

 
W przypadku serwisu wykonywanego naszym wyspecjalizowanym firmowym taborem do 100 km od Krakowa wniesienie na dowolne piętro, a w przypadku mebli tapicerowanych, stołów, krzeseł i materaców także ich rozpakowanie, zmontowanie, zaprezentowanie i ustawienie oraz wyniesienie opakowań wykonywane jest przy zastosowaniu cen regularnych gratis; natomiast przy zastosowaniu rabatu lub promocji na nabywany towar usługi te są świadczone za symboliczną ryczałtowa opłatą 50 złotych przy zakupach o wartości do 4999 złotych lub opłatą 100 złotych przy zakupach o wartości od 5000 złotych. Przy transporcie na większe odległości zasady finansowania kosztów transportu z wniesieniem ustalamy indywidualnie, starając się zawsze sprostać oczekiwaniom Klientów.Dodatkowe usługi związane z montażem mebli skrzyniowych znajdą Państwo w zakładce „montaż gratis”.
Usługi transportu świadczymy na terenie całej Polski, a także na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech, w Austrii, w Niemczech i Wielkiej Brytanii.    czytaj więcej

Montaż gratis

Usługa montażu mebli wykonywana jest przez profesjonalne i doświadczone zespoły montażowe „MIX MEBLE”. Montaż mebli wykonywany jest wraz z usługą transportu i obejmuje wniesienie, montaż i jeśli są ku temu warunki lokalowe także podklejenie filcem, ustawienie, regulację i prezentację, jak również wyniesienie opakowań.

Usługa montażu jest bezpłatna, kiedy zakup odbywa się na podstawie regularnych cen towaru. W przypadku zakupów na warunkach preferencyjnych, tzn. z zastosowaniem rabatu lub promocji za usługę montażu pobierana jest symboliczna opłata w wysokości zależnej od wartości zakupów.
Usługa ta w „MIX MEBLE” jest kompletna i pozwala cieszyć się Klientom komfortowym zakupem.    czytaj więcej

Raty 0%

Zakupy w MIX MEBLE można sfinansować w systemie ratalnym. Jeśli planujecie Państwo zakupy mebli teraz lub w przyszłości, proponujemy skorzystanie z kredytu 0%.
Dzięki korzystnemu systemowi ratalnemu będziecie Państwo mogli cieszyć się z zakupionych mebli od razu bez konieczności ponoszenia pełnej zapłaty i bez ponoszenia kosztów kredytu.
W stałej ofercie mamy kredyt „prawdziwe raty 0%”, nie musicie Państwo czekać na specjalny okres promocji, po prostu pytajcie o możliwość skorzystania i wybierzcie dogodną opcję promocyjną. Oprócz kredytu 0% mamy w ofercie inne linie kredytowe, każda z nich jest dużo tańsza niż kredyty oferowane bezpośrednio przez  banki.    czytaj więcej

Projektowanie wnętrz

Pragniemy zaproponować Państwu możliwość skorzystania z narzędzia wspomagającego udane zakupy mebli, jakim jest projekt koncepcyjny wnętrza. Rozumiemy, że urządzając nowe pomieszczenia domu, mieszkania czy biura, każdy chciałby zobaczyć, czy decyzje przez niego podjęte będą równie zadowalające w rzeczywistości, jak w fazie planowania.
W naszym salonie przy okazji zamówienia mebli macie Państwo możliwość otrzymać wizualizację pomieszczeń, dostosowaną do Państwa oczekiwań i wykonaną pod indywidualny gust i projekt przez zespół naszych doświadczonych projektantów.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi zasadami korzystania z oferty projektowania wnętrz. Dla Klientów naszego salonu taka usługa jest bezpłatna.

O klasę wyżej

Meble i artykuły wyposażenia wnętrz, które oferujemy pochodzą od wiodących w swoim segmencie rynku producentów. Słuchamy uwag naszych Klientów. Stale poszukujemy nowości, odwiedzamy targi branżowe, wizytujemy fabryki mebli, aktualizujemy ofertę i dostosujemy ją do aktualnych trendów.
Rozumiemy, że coraz większe znaczenie dla Państwa ma wysoka jakość wykonania, szlachetne i trwałe materiały, elegancka forma i styl nabywanych produktów. Świadomość Państwa wymagań wyznacza kierunek rozwoju naszej firmie.

Gwarancja jakości

Szanowanie praw konsumenckich są dla nas miernikiem profesjonalizmu.
Wszystkie produkty nabywane w MIX MEBLE objęte są 24.miesięczną ochroną wynikającą z ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Niezależnie nasi klienci mogą liczyć na dodatkową opiekę serwisową naszego salonu również po przekroczeniu podanych terminów.
Stale monitorujemy jakość sprzedawanych przez nas produktów. Z roku na rok zmniejszamy ilość reklamacji. Analizujemy procesy logistyczne naszych fabryk, poprawiamy procedury odbioru towaru, kontroli jakości dostaw, magazynowania oraz transportu i montażu. Zawsze prosimy Klientów o dokładne, protokolarne sprawdzanie dostarczanego przez nas towaru.

Doświadczenie i profesjonalizm

Możecie Państwo liczyć na nasze zaangażowanie. Wysoko cenimy sobie rzetelność, wiedzę o produktach, które sprzedajemy i uczciwość. Nasz zespół handlowy jest bardzo stabilny personalnie, budowany był przez lata i stanowi doskonały team. Nasz zespół tworzą profesjonaliści.
Od lat zbieramy doświadczenia, uczymy się rozumieć różne potrzeby Klientów, budujemy pozycję rzetelnego sprzedawcy i istotnego gracza w branży meblowej.
Jesteśmy firmą uczciwą, działającą w sposób przejrzysty, stosującą się do wszystkich obowiązujących przepisów.

Indywidualna obsługa

Każdego Klienta traktujemy wyjątkowo, reagujemy na Państwa potrzeby, dostosowujemy się do oczekiwań i troszczymy się o Państwa sprawy. Za obsługę każdego Klienta, koordynację każdego zamówienia, zakupu i zgłoszenia reklamacyjnego odpowiedzialna jest konkretna osoba - doradca, specjalista i kierownik.
Zespół „MIX MEBLE” prezentuje wysoki poziom kultury osobistej, rzetelności handlowej, kompetencji i profesjonalizmu. Doradzamy i służymy doświadczeniem.

Gwarancja najniższej ceny

Klienci „MIX MEBLE” mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ gwarantujemy najniższe ceny na oferowane produkty. Jeżeli regularna cena wybranego produktu o określonych parametrach, byłaby niższa w innym salonie, gdzie nie byłby ten produkt objęty wyprzedażą lub inną akcją promocyjną, zwrócimy Państwu różnicę w cenie.
Nasi Klienci nigdy nie przepłacają. Zapraszamy do negocjacji, chętnie poprawimy każdą konkurencyjną propozycję.

Bonus dla stałych Klientów

Jeśli robili Państwo zakupy w „MIX MEBLE” warto powołać się na ten fakt przy ustalaniu warunków transakcji. Jeśli robicie Państwo zakupy pierwszy raz pamiętajcie, że opłaci się teraz i w przyszłości. Dla stałych Klientów przy ustalaniu warunków transakcji sumujemy poprzednie zakupy i ich wartość bierzemy pod uwagę przy ustalaniu pakietu bonusowego.

Najwięcej korzyści

Kolekcje dobieramy bardzo starannie pod kątem wzornictwa, jakości, cen, szybkiej dostępności i trwałości. Selekcjonujemy i sprzedajemy - tylko najlepsze meble.
Mamy bardzo duże doświadczenie we współpracy z wieloma producentami mebli, dlatego potrafimy dla naszych Klientów wybierać najlepsze produkty i wymagać od dostawców zachowywania wysokiego poziomu obsługi zamówień Klientów MIX MEBLE.
Celem naszego działania jest pozostawanie najlepszym specjalistycznym salonem mebli w Krakowie i Małopolsce. Dbamy o to, by klienci kupowali na najbardziej korzystnych warunkach finansowych i serwisowych. Firma MIX MEBLE jest liderem w oferowaniu usług serwisowych towarzyszących sprzedaży mebli w regionie.