Strona Główna » Funkcje » Sypialnie » Milano - Classic

promocja

PRODUCENT
Taranko Meble

KOD PRODUKTU
TARANKO MILANO - CLASSIC SYPIALNIA

KOLEKCJA
Milano - Taranko

FUNKCJA
Sypialnie

Kolekcja Milano - Classic to uzupełniająca oferta dla systemu milano w postaci tapicerowanych łóżek oraz fotela. Łóżka posiadają tapicerowane pluszem nie tylko wezgłowia, ale także boki. Dzięki takiemu zabiegowi otrzymujemy mebel, ktory zaprasza do snu nie tylko ciepłem swojego wykonania, ale także dotyku.

Parametry sypialni
styl klasyczny
kolory jasne
szerokość łóżka: 160cm,
typ łóżka: łóżko bez pojemnika,
Inne cechy
system szaf: z drzwiami uchylnymi,
dostępna toaletka w kolekcji
Elementy kolekcji
zamknij

Pytanie o produkt: Sypialnia Milano - Classic

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.