Strona Główna » Funkcje » Sypialnie » Neptun

promocja

PRODUCENT
Taranko Meble

KOD PRODUKTU
TARANKO NEPTUN SYPIALNIA [NORZ]

KOLEKCJA
Neptun

FUNKCJA
Sypialnie

W kolekcji do sypialni mamy do dyspozycji trzy modele łóżek, szafy dwu, trzy oraz czterodrzwiową oraz toaletkę. Całość kolekcji uzupełniają stolik nocny, kilka modeli komód, natomiast przed łóżkiem można dodatkowo dostawić tapicerowany szezląg lub szeroką pufę.

Parametry sypialni
styl klasyczny, stylizowany
kolory ciemne
szerokość łóżka: 160cm,
typ łóżka: łóżko bez pojemnika,
Inne cechy
system szaf: z drzwiami uchylnymi,
dostępna toaletka w kolekcji
zamknij

Pytanie o produkt: Sypialnia Neptun

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.