Strona Główna » Funkcje » Sypialnie » Campanula

PRODUCENT
Vero

KOD PRODUKTU
VERO CAMPANULA SYPIALNIA

KOLEKCJA
Campanula

FUNKCJA
Sypialnie

Łóżko tapicerowane z kolekcji Campanula jest znakomitym wyborem przy aranżacji nowoczesnej sypialni, zgodnie z najnowszymi trendami na łóżka tapicerowane. Charakterystycznym elementem jest łukowo wygięty szczyt znajdujący się za głową oraz chromowane podłużne nóżki. Otrzymujemy do wyboru wiele wybarwień skór naturalnych oraz obszerny próbnik tkanin do wyboru, dzięki czemu z łatwością dobierzemy rodzaj obicia do reszty elementów sypialni.

Parametry sypialni
styl nowoczesny
kolory ciemne, jasne, pośrednie
szerokość łóżka: 160cm, 180cm,
typ łóżka: łóżko z pojemnikiem,
Inne cechy
zamknij

Pytanie o produkt: Sypialnia Campanula

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.