Strona Główna » Funkcje » Sypialnie » Stylowa II

PRODUCENT
Meble Olejnikowski

KOD PRODUKTU
OLEJNIKOWSKI STYLOWA II SYPIALNIA

KOLEKCJA
Stylowa II

FUNKCJA
Sypialnie

Firma OLEJNIKOWSKI została założona w 1991 roku. Produkcję mebli rozpoczęło kilku stolarzy w niewielkim warsztacie. Dzięki ogromnej pasji i kierowaniu pracy do najbardziej wymagających klientów, przedsiębiorstwo dziś jest bardzo dużą fabryką, niezmiennie cechującą się solidnością wykonania. Nowoczesne maszyny, bogate zaplecze technologiczne umożliwiają produkcję o konkurującej jakości.

 

Do produkcji mebli wykorzystywane jest lite drewno dębowe, jesionowe i bukowe, naturalne okleiny dębowe i jesionowe oraz fornir modyfikowany, gwarantujący powtarzalność usłojenia. Używane są wyłącznie najwyższej klasy surowce oraz półprodukty wykorzystywane do lakierowania, olejowania i woskowania.

 

W ofercie firmy OLEJNIKOWSKI znajdą Państwo wyjątkowo bogaty wybór: mebli skrzyniowych, funkcjonalnych stołów oraz wiele wzorów krzeseł i foteli. Dzięki swej różnorodności kolekcje każdego dnia znajdują zastosowanie w bardzo wielu domach w całej Polsce i za granicą.

 

MEBLE OLEJNIKOWSKI. Dla ceniących naturalne piękno drewna... 

Parametry sypialni
styl klasyczny
kolory ciemne
szerokość łóżka: 140cm, 160cm, 180cm,
typ łóżka:
Inne cechy
dostępna toaletka w kolekcji
zamknij

Pytanie o produkt: Sypialnia Stylowa II

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.