Strona Główna » Funkcje » Sypialnie » Mido

PRODUCENT
Skalik

KOD PRODUKTU
SKALIK MIDO KOLEKCJA SYPIALNIA

KOLEKCJA
Mido

FUNKCJA
Sypialnie

Firma Skalik od wielu lat zajmuje się produkcją mebli wykonanych z litego drewna.

Dzięki wykorzystaniu naturalnego surowca w połączeniu z rzemieślniczą tradycją i nowoczesnym wzornictwem ich produkty nadają wnętrzom niepowtarzalny klimat i oryginalność.

 

Kolekcja Mido to tysiące możliwości na urządzenie mieszkania czy biura.

Posiada ona bogaty wybór brył które dzięki zaproponowanym rozwiązaniom można dowolnie konfigurować.

Meble wykonane są z drewna dębowego dostępnego w trzech kolorach: Natura, Bianco i Tabak. Zestaw posiada możliwość modyfikacji detali, wybór uchwytów, nóżek, dodanie oświetlenia czy nawet zmiana głębokości, pozwala na dopasowanie bryły do swoich indywidualnych potrzeb.

 

Parametry sypialni
styl klasyczny, kolonialny, neutralny, nowoczesny
kolory ciemne, pośrednie
szerokość łóżka: 140cm, 160cm, 180cm,
typ łóżka:
Inne cechy
system szaf: z drzwiami uchylnymi,
dostępna toaletka w kolekcji
zamknij

Pytanie o produkt: Sypialnia Mido

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.