Strona Główna » Funkcje » Sypialnie » Sparta

PRODUCENT
Skandica

KOD PRODUKTU
SKANDICA SPARTA SYPIALNIA

KOLEKCJA
Sparta

FUNKCJA
Sypialnie

Ta kolekcja powstało z myślą o sypialniach, w których potrzebne są piękne, ale niezbyt nachalne meble, które zapewnią użytkownikowi dużą swobodę aranżacyjną. Tak powstała kolekcja Skandica Sparta – prosta forma, dopracowane detale i piękno w uniwersalnym wydaniu; meble zaprojektowano z myślą o możliwości dopasowania ich do wielu stylów architektonicznych. Łóżka z tej kolekcji dostępne są w kilku wersjach, między innymi z szufladami na pościel (DR). Szafki nocne i komody zostały wyposażone w subtelne uchwyty wyfrezowane w górnych krawędziach frontów szuflad.

Parametry sypialni
styl neutralny, nowoczesny
kolory jasne, pośrednie
szerokość łóżka: 140cm, 160cm, 180cm,
typ łóżka: łóżko z pojemnikiem, łóżko bez pojemnika,
Inne cechy
zamknij

Pytanie o produkt: Sypialnia Sparta

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.