Strona Główna » Funkcje » Sypialnie » Smart

PRODUCENT
MC Akcent

KOD PRODUKTU
MC AKCENT SMART SYPIALNIA

KOLEKCJA
Smart

FUNKCJA
Sypialnie

Sypialnia, która poprawia humor, sypialnia która jest spokojna, a gdy chcemy, staje się drapieżna - to jak najbardziej możliwe. Zestaw smart daje nam ogromne możliwości, kolorystyczne oraz aranżacyjne. Dzięki tej kolekcji Państwa sny będą o wiele barwniejsze.


To, co w snach jest najpiękniejsze, to niewiarygodne spotkanie ludzi i rzeczy, które w normalnym życiu nigdy by się nie spotkały.

Milan Kundera

Parametry sypialni
styl neutralny, nowoczesny
kolory ciemne, jasne, pośrednie
szerokość łóżka: 140cm, 160cm, 180cm,
typ łóżka: łóżko z pojemnikiem, łóżko bez pojemnika,
Inne cechy
system szaf: z drzwiami uchylnymi, z drzwiami przesuwnymi,
dostępna toaletka w kolekcji
zamknij

Pytanie o produkt: Sypialnia Smart

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.