Strona Główna » Funkcje » Sypialnie » Noblesse

promocja

PRODUCENT
Ceglewski Meble

KOD PRODUKTU
CEGLEWSKI NOBLESSE SYPIALNIA [BUR,ORP]

KOLEKCJA
Noblesse

FUNKCJA
Sypialnie

W stylistyce Noblesse wyraźne są włoskie inspiracje. Głęboka barwa orzecha patynowanego lub świetlisty kolor bursztynu oraz dyskretny efekt "kornika" podkreślają ponadczasowy charakter kolekcji. Do produkcji użyto litego drewna oraz naturalnej okleiny.

Parametry sypialni
styl klasyczny, neutralny
kolory pośrednie
szerokość łóżka: 160cm,
typ łóżka: łóżko bez pojemnika,
Inne cechy
system szaf: z drzwiami uchylnymi,
zamknij

Pytanie o produkt: Sypialnia Noblesse

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.