Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Neptun

promocja

PRODUCENT
Taranko Meble

KOD PRODUKTU
TARANKO NEPTUN SALON [NORZ]

KOLEKCJA
Neptun

FUNKCJA
Meble do salonu

Kolekcja do salonu składa się z trzech modeli witryn w tym jednej narożnej. Dodatkowo w skład kompletu wchodzi kilka różnych modeli komód i kredensów oraz z szafki RTV. Wybarwienie w kolorze nowy orzech podkreśla klasyczny charakter tych mebli. Interesującym elementem jest niebanalny sposób wykonania frontów szuflad których faliste kształty są ozdobą każdej z brył.

Parametry salonu
styl klasyczny, stylizowany
kolory ciemne
dostępne elementy szafka RTV, szafa ubraniowa, barek, komoda 2 cz., komoda 3/4 cz.,
Inne cechy
szerokość szafki TV: poniżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: kwadrat, prostokąt, owal, inny,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Neptun

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.