Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Wersal

promocja

PRODUCENT
Taranko Meble

KOD PRODUKTU
TARANKO WERSAL SALON [VE/TOF/CRE]

KOLEKCJA
Wersal

FUNKCJA
Meble do salonu

Klasyka w najlepszym wydaniu. Meble do salonu Wersal oferują nam możliwość wyboru spośród kilku modeli witryn oraz komód do których dodatkowo można zamontować idealnie współgrające z linią mebla nadstawki znacząco powiększając tym samym pojemność użytkową. Wykonanie również stoi na najwyższym poziomie. Naturalna okleina zastosowana na meblach w połączeniu z wyszukanym wzornictwem kolekcji nadaje jej styl i elegancję której każdy oczekuje od mebli w klasycznym wydaniu. Na szczególną uwagę zasługują profilowane nóżki każdej bryły oraz finezyjnie ułożone w "jodełkę" usłojenia na frontach pełnych będące wyróżnikiem kolekcji wersal.

Parametry salonu
styl klasyczny, stylizowany
kolory ciemne, jasne, pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, panel TV, szafa ubraniowa, barek, komoda 1 cz., komoda 3/4 cz.,
Inne cechy
szerokość szafki TV: poniżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: kwadrat, prostokąt, owal, inny,
Elementy kolekcji
promocja
nowość
promocja
promocja
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Wersal

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.