Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Senales

PRODUCENT
Fameg

KOD PRODUKTU
FAMEG SENALES SALON

KOLEKCJA
Senales

FUNKCJA
Meble do salonu

Fameg to firma która tworzy od 1881 roku, bazując na meblarskiej tradycji thonetowskiego stylu. Wyjątkowa technologia gięcia drewna zapewnia jakość, która cieszy się uznaniem odbiorców na całym świecie. Jest to zasługa najlepszego drewna, nowoczesnej technologii i staranności wykończenia.

 

Senales to kolekcja mebli z elementami wykonanymi z litego drewna. Jest nowoczesna, bo tak została zaprojektowana. Na zewnątrz elegancka, wewnątrz dobrze poukładana. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: dyskretna w bieli, minimalistyczna w antracycie. Naturalna, świetlista i... przyjemna w dotyku. Kolekcja mebli Senales dedykowana jest do salonu i jadalni.

 

Najwyższej klasy rzemiosło, które doceniają kolejne pokolenia.


Parametry salonu
styl neutralny, nowoczesny
kolory pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, komoda 3/4 cz.,
możliwe oświetlenie w przeszkleniach szafek
Inne cechy
szerokość szafki TV: powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: prostokąt,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Senales

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.