Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Via

promocja

PRODUCENT
Taranko Meble

KOD PRODUKTU
TARANKO VIA SALON

KOLEKCJA
Via

FUNKCJA
Meble do salonu

Nuta elegancji i szczypta szaleństwa. Meble z kolekcji Via dodadzą ekstrawagancji każdemu wnętrzu. Nietuzinkowy wzór przyciąga wzrok, a uchwyty z kryształkami Swarovskiego igrają ze światłem. Elementy drewniane w kolorze mahoń pokryte są gruba warstwą lakieru (wysoki połysk), co uwidacznia piękno struktury drewna i głębię koloru. Elementy w kolorze białym (folia PCV matowa) nadają meblom lekkości i rozświetlą pomieszczenie, w którym się znajdują.

Parametry salonu
styl klasyczny, stylizowany
kolory ciemne, jasne
dostępne elementy szafka RTV, szafa ubraniowa, barek, komoda 2 cz., komoda 3/4 cz.,
możliwe oświetlenie w przeszkleniach szafek
Inne cechy
szerokość szafki TV: poniżej 150cm, powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: kwadrat,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Via

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.