Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Ray

nowość
promocja

PRODUCENT
Ceglewski Meble

KOD PRODUKTU
CEGLEWSKI RAY SALON

KOLEKCJA
Ray

FUNKCJA
Meble do salonu

Ray to system nowoczesnych mebli do wnętrz loftowych, oparty na prostej formie. Czarny metalowy stelaż podkreśla industrialny charakter mebla. Do wyboru trzy opcje kolorystyczne:

 • Mebel w okleinie jesion barwiony na grafit, wykończony lakierami UV, oraz poliestrowymi – wysoki połysk.
 • Wybarwienie biały połysk nakładanych metodą UV.
 • Płyta w kolorze dąb EO - zainspirowana eleganckim wykończeniem lakierowanego forniru struktura daje jedwabiście matowe wykończenie, odsłaniając delikatny połysk porów drewna.
 • Fronty witrynowe ze szkła typu antisol kolor grafit osadzone są w czarnej, aluminiowej ramce.

  Parametry salonu
  styl nowoczesny
  kolory ciemne
  dostępne elementy szafka RTV, komoda 3/4 cz.,
  możliwe oświetlenie w przeszkleniach szafek
  Inne cechy
  szerokość szafki TV: powyżej 150cm,
  kształt stolika okolicznościowego: kwadrat,
  zamknij

  Pytanie o produkt: Salon Ray

  Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

  Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

  treść pytania

  Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.