Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Diamond

nowość

PRODUCENT
Lissy

KOD PRODUKTU
LISSY DIAMOND SALON

KOLEKCJA
Diamond

FUNKCJA
Meble do salonu

Wyrazisty charakter kolekcji Diamond nadają fronty z charakterystycznymi ścięciami. Poszczególne bryły łączy ponadczasowa prostota i dynamiczna forma. Powierzchnia mebli jest wykończona w białym półmacie. Białe bryły dopełniają wstawki z orzecha amerykańskiego, również w półmacie. Wygodne otwieranie gwarantuje system push to open zamiast uchwytów. Trwałe i niezawodne funkcjonowanie zapewniają prowadnice Hettich z cichym domykaniem i możliwością regulacji.

Parametry salonu
styl nowoczesny
kolory jasne
dostępne elementy szafka RTV, komoda 2 cz., komoda 3/4 cz.,
Inne cechy
szerokość szafki TV: powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: prostokąt,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Diamond

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.