Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Mido

PRODUCENT
Skalik

KOD PRODUKTU
SKALIK MIDO SALON

KOLEKCJA
Mido

FUNKCJA
Meble do salonu

Firma Skalik od wielu lat zajmuje się produkcją mebli wykonanych z litego drewna.

Dzięki wykorzystaniu naturalnego surowca w połączeniu z rzemieślniczą tradycją i nowoczesnym wzornictwem ich produkty nadają wnętrzom niepowtarzalny klimat i oryginalność.

 

Kolekcja Mido to tysiące możliwości na urządzenie mieszkania czy biura.

Posiada ona bogaty wybór brył które dzięki zaproponowanym rozwiązaniom można dowolnie konfigurować.

Meble wykonane są z drewna dębowego dostępnego w trzech kolorach: Natura, Bianco i Tabak. Zestaw posiada możliwość modyfikacji detali, wybór uchwytów, nóżek, dodanie oświetlenia czy nawet zmiana głębokości, pozwala na dopasowanie bryły do swoich indywidualnych potrzeb.

Parametry salonu
styl klasyczny, kolonialny, neutralny, nowoczesny
kolory ciemne, jasne, pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, szafa ubraniowa, barek, komoda 1 cz., komoda 2 cz., komoda 3/4 cz.,
możliwe oświetlenie w przeszkleniach szafek
Inne cechy
szerokość szafki TV: poniżej 150cm, powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: prostokąt,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Mido

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.