Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Vaxholm

PRODUCENT
Skandica

KOD PRODUKTU
SKANDICA VAXHOLM SALON

KOLEKCJA
Vaxholm

FUNKCJA
Meble do salonu

Kolekcja Skandica VAXHOLM to doskonały przykład eleganckiego wzornictwa i wysokiej jakości w stylu skandynawskim. To również powiew nowoczesnego i lekkiego designu, który bardzo subtelnie połączono z maksymalną funkcjonalnością oraz solidnym wykonaniem.

Korpusy mebli są wykonane z drewna sosnowego pomalowanego kryjącymi, ekologicznymi farbami, natomiast blat i nogi wykonane są z drewna bukowego w kolorze naturalnym (lakierowane). Gwarantuje to wytrzymałość i odporność na uderzenia.

Uchwyty to paski naturalnej skóry zamocowane pionowo chromowanym wkrętem.

Ozdobne wsporniki w kolorze czarnym zostały wykonane z metalu.

Szuflady mają nowoczesne prowadnice ukryte pod spodem i zostały wyposażone w tzw. "cichy domyk".

Na kolekcję Skandica VAXHOLM składają się: komody, regał, szafka rtv, szafka nocna oraz łóżko do sypialni.

Parametry salonu
styl neutralny, nowoczesny
kolory jasne, pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, komoda 1 cz., komoda 3/4 cz.,
Inne cechy
szerokość szafki TV: poniżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego:
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Vaxholm

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.