Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Jorgen

PRODUCENT
Skandica

KOD PRODUKTU
SKANDICA JORGEN SALON

KOLEKCJA
Jorgen

FUNKCJA
Meble do salonu

to doskonały przykład minimalistycznego wzornictwa rodem ze
Skandynawii. Jest to również typowy dla marki Skandica powiew świeżego i lekkiego designu
w połączeniu z maksymalną funkcjonalnością.
Jorgen to doskonały przykład minimalistycznego wzornictwa rodem ze Skandynawii. Jest to również typowy dla marki Skandica powiew świeżego i lekkiego designu w połączeniu z maksymalną funkcjonalnością.

Parametry salonu
styl neutralny, nowoczesny
kolory jasne, pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, komoda 3/4 cz.,
Inne cechy
szerokość szafki TV: powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: prostokąt,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Jorgen

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.