Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Stilo

PRODUCENT
Nova Meble

KOD PRODUKTU
NOVA MEBLE STILO SALON

KOLEKCJA
Stilo

FUNKCJA
Meble do salonu

Meble Nova jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizuje się  w produkcji stolików, ław, stołów oraz krzeseł. Wyróżnia ją prosta forma, perfekcja wykonania i elegancja. Celem przedsiębiorstwa jest wprowadzenie na rynek mebli o wysokim poziomie  jakości.

Parametry salonu
styl klasyczny, neutralny, nowoczesny
kolory jasne, pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, komoda 3/4 cz.,
Inne cechy
szerokość szafki TV: powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: prostokąt,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Stilo

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.