Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Atelie

PRODUCENT
Krysiak

KOD PRODUKTU
KRYSIAK ATELIE SALON

KOLEKCJA
Melodie

FUNKCJA
Meble do salonu

Wykonana z niesamowitą precyzją kolekcja charakteryzuje się starannie dopracowanymi proporcjami oraz finezyjnymi detalami – łącząc klasyczne podejście do formy mebla z nowoczesnym spojrzeniem na sposób jego produkcji.

Meble kolekcji wykonane są z naturalnej okleiny dębowej z elementami drewna dębowego. Wykorzystany przy produkcji innowacyjny efekt postarzania, jeszcze mocniej podkreśla ich naturalny charakter.

Parametry salonu
styl klasyczny, kolonialny
kolory ciemne, pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, komoda 1 cz., komoda 2 cz., komoda 3/4 cz.,
Inne cechy
szerokość szafki TV: powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: kwadrat, prostokąt,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Atelie

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.