Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Frame

PRODUCENT
VOX Meble

KOD PRODUKTU
VOX FRAME SALON

KOLEKCJA
Frame

FUNKCJA
Meble do salonu

Frame to kolekcja dla osób, które marzą jednocześnie o eleganckim wnętrzu i o meblach na lata. Urządzisz nią pokój dzienny oraz jadalnię. Niepowtarzalny nastrój zapewnią podświetlane bryły.

Parametry salonu
styl neutralny, nowoczesny
kolory ciemne, jasne, pośrednie
dostępne elementy szafka RTV,
możliwe oświetlenie w przeszkleniach szafek
Inne cechy
szerokość szafki TV: powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: owal,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Frame

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.