Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Nature

PRODUCENT
VOX Meble

KOD PRODUKTU
VOX NATURE SALON

KOLEKCJA
Nature

FUNKCJA
Meble do salonu

Nature to kolekcja zaprojektowana we współpracy z grupą Tabanda, a jej nazwa jest nieprzypadkowa. Coraz częściej tęsknimy za poczuciem bliskości i więzi z wnętrzem, w którym żyjemy, a tę więź tworzy się przez naturalne zmysłowe doświadczenie.
Nature odpowiada na potrzeby użytkowników w rożnym wieku i z różnymi oczekiwaniami, dla których najwyższa jakość materiałów i nieszablonowe rozwiązania to naturalny wybór.Kilka rodzajów komód i regałów to nie tylko duża swoboda aranżacyjna. Dzięki możliwości dobrania frontów w kolorze białym lub dębowym możemy nadać wnętrzu skandynawski charakter lub bardziej tradycyjny rys.

Parametry salonu
styl klasyczny, neutralny, nowoczesny
kolory jasne, pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, szafa ubraniowa, komoda 1 cz., komoda 2 cz.,
Inne cechy
szerokość szafki TV: poniżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: prostokąt,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Nature

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.