Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Impact

nowość
promocja

PRODUCENT
Pro-Invest

KOD PRODUKTU
PROINVEST IMPACT SALON

KOLEKCJA
Impact

FUNKCJA
Meble do salonu

Zestaw skierowany jest do każdego kto chce urządzić swój salon oraz  jadalnie w dość oryginalny sposób, a przy tym zachować elegancje i ład w pomieszczeniu. Fornir oraz lakier to dość popularne połączenie stosowane w meblach, ale tutaj zostały złamane standardy ponieważ bazę  zestawu stanowi naturalna okleina, a lakier zastosowany na detalach sprawia ze kolekcja jest bardziej wyrazista

Parametry salonu
styl neutralny, nowoczesny
kolory ciemne, jasne, pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, panel TV, komoda 3/4 cz.,
możliwe oświetlenie w przeszkleniach szafek
Inne cechy
szerokość szafki TV: powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: prostokąt,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Impact

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.