Strona Główna » Funkcje » Meble do salonu » Vector

promocja

PRODUCENT
Pro-Invest

KOD PRODUKTU
PRO-INVEST VECTOR SALON

KOLEKCJA
Vector

FUNKCJA
Meble do salonu

Kolekcja Vector zachwyca niebanalnym designem oraz jakością wykonania.

Zestaw skierowany jest do każdego kto chce urządzić swój salon oraz  jadalnie w dość oryginalny sposób, a przy tym zachować elegancje i ład w pomieszczeniu. Lakierowane fronty w połączeniu z zawsze modnym fornirem orzechowym, sprawiają ze meble w odbiorze stają na pograniczu ciepła domowego,  przeplatającego się z ekskluzywnym minimalizmem.

Parametry salonu
styl neutralny, nowoczesny
kolory ciemne, jasne, pośrednie
dostępne elementy szafka RTV, panel TV, komoda 3/4 cz.,
możliwe oświetlenie w przeszkleniach szafek
Inne cechy
szerokość szafki TV: poniżej 150cm, powyżej 150cm,
kształt stolika okolicznościowego: prostokąt,
zamknij

Pytanie o produkt: Salon Vector

Zadanie pytania nie zobowiązuje do zakupu mebli, jest wyłącznie formą komunikacji z obsługą MIX MEBLE. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Terminy realizacji zamówień zależą od wybranego asortymentu, możliwości producenta, stopnia zindywidualizowania wybranych produktów, procesów technologicznych i logistycznych. Chętnie udzielimy szczegółowych i aktualnych informacji, prosimy w tym celu o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny

treść pytania

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu i Polityką Prywatności regulującą m.in. zasady przetwarzania przez MIX MEBLE Sp. z o.o. udostępnionych przeze mnie danych osobowych i akceptuję ich treść. (zgoda wymagana)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres email informacji o ofercie, promocjach i usługach dodatkowych oferowanych przez MIX MEBLE Sp. z o.o.